ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

„Специјален“ обвинител?!?

Страна 8 of 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by ribar Пон Фед 15 2016, 17:19

ribar напиша:избришан е мртов невалиден линк

...смејуриа е тој од охридскај ... сам си поставуе сам си брише

http://ohridsky.com/?p=1511258

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 17:29

Љубе Бошковски на распит во специјалното јавно обвинителство
Ajdee.. Smile 

http://telegraf.mk/aktuelno/hronika/ns-newsarticle-lube-boskovski-na-raspit-vo-specijalnoto-javno-obvinitelstvo.nspx
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 17:32

VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 17:50

VOL напиша:
Љубе Бошковски на распит во специјалното јавно обвинителство
Ajdee.. Smile 

http://telegraf.mk/aktuelno/hronika/ns-newsarticle-lube-boskovski-na-raspit-vo-specijalnoto-javno-obvinitelstvo.nspx
Нека дотичниот побара да сјо покрене истрага кој тоа и со каква намера го уапси и испрати во Хаг .... од каде се врати со ослободителна пресуда!

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 18:01

Оние од сјо ... во театарската престава најавија и нешто за телекомот и некои личности .... бане, хари, аљи итн

.... знае некој кога се тие на дневен ред за распит или евентуално приведување Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 18:16

xxx
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by ribar Пон Фед 15 2016, 20:32

http://www.dokaz.mk/amdi-bajram-sin-mu-elvis-pobegna-od-Makedonija/

хаха и КОКА КОЛА ја фати Бежанијата.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 20:38

klen, me potsetuvas na natprevarot sto go vodevte na utopenica , koga se trkavte za ginisoviot record, za glupost.
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by ribar Пон Фед 15 2016, 20:41

VOL напиша:klen, me potsetuvas na natprevarot sto go vodevte na utopenica , koga se trkavte za ginisoviot record, za glupost.

Се гледаш самиот

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 20:42

ribar напиша:
VOL напиша:klen, me potsetuvas na natprevarot sto go vodevte na utopenica , koga se trkavte za ginisoviot record, za glupost.

Се гледаш самиот

ja se gleam samiot nasabajle pred ogledalo , i ic ne mizam koga ke se vidam, ama ti bre klence,ne gledas nisto, ne mozes da se najdes.proziren si, Wink
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 20:43

ribar напиша:http://www.dokaz.mk/amdi-bajram-sin-mu-elvis-pobegna-od-Makedonija/

хаха и КОКА КОЛА ја фати Бежанијата.
Oва е веке кленовска манија, цитираниот линк ова го дава

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 23u25tx


.... што знам ... во иднина изгледа ќе морам и без да ги погледнам линковите да одма од прва ги бришам..

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 20:46

dobro bre klenu, klenosan.
pismen li si ti, imas li bar 3 oddelenie -vtoro polugodie, majku mu. Wink
sozemi se malce, ne se potresuj I odma , sto na um do na drum. citaj be malce, priberi se, da mu se snevidi, ova ne e olelejnica pa da treskate gluposti za da masturbirate eden na drug, od voodusevuvanje koj od koj.
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 20:50

VOL напиша:dobro bre klenu, klenosan.
pismen li si ti, imas li bar 3 oddelenie -vtoro polugodie, majku mu. Wink
sozemi se malce, ne se potresuj I odma , sto na um do na drum. citaj be malce, priberi se, da mu se snevidi, ova ne e olelejnica pa da treskate gluposti za da masturbirate eden na drug, od voodusevuvanje koj od koj.
Манија му е да залапуе трокуки ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by ribar Пон Фед 15 2016, 21:00

VOL напиша:dobro bre klenu, klenosan.
pismen li si ti, imas li bar 3 oddelenie -vtoro polugodie, majku mu. Wink
sozemi se malce, ne se potresuj I odma , sto na um do na drum. citaj be malce, priberi se, da mu se snevidi, ova ne e olelejnica pa da treskate gluposti za da masturbirate eden na drug, od voodusevuvanje koj od koj.
Луди Гаро сврти еден круг со моторот,КИША ПАДА ОКО МОЦАРТА.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 21:02

more glup. sam si prais be klen eden Laughing
 ne ti e ova olelejnica pa da se tresete od epilepsija ebate smotan.
nikoj ne se zamara ovde so takvi ko tebe ovde, ako ti se pisi si pisis, I nikoj ne te cepka. sami se cepkate, Laughing

a bas da videvme sto tolku spektakularno ke si pridonesol na temava, dodusa uste koga vidov sto citiras , smea me fakja, toa ti e vrvot..
dajne libe ohridskaj one man show  I .. I.. dokaz??? mora da se mrazis sebe si , nema drugo Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 21:02

хихихи

http://www.makdenes.org/content/article/27553058.html

..неуставното специјално обвинителство бара неуставен специјален суд ...

... па упм ..кај се здена тој уставен суд да ја веќе еднаш прекине оваа комедија ... има ли или нема устав у оваа држава ... или следно ќе биде и „специјален устав“

...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 21:04

ribar напиша:
Луди Гаро сврти еден круг со моторот,КИША ПАДА ОКО МОЦАРТА.
moze ako sakas da te kacam na racki i tebe i.... znaes koj , si znae Twisted Evil Twisted Evil  , ako sakas pa da ve vozam ko maskoti, jebote Twisted Evil , sakas u krugovi sakas u kocki
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 21:08

king напиша:хихихи

http://www.makdenes.org/content/article/27553058.html

..неуставното специјално обвинителство бара неуставен специјален суд ...

... па упм ..кај се здена тој уставен суд да ја веќе еднаш прекине оваа комедија ... има ли или нема устав у оваа држава ... или следно ќе биде и „специјален устав“

...

ke trae "specijalkava" do izbori, da gi potone i onie sansi sto ostanaa na zajkovci, da vlezat u parlament, ako voopsto izlezat na izbori.
i tolku.
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by ribar Пон Фед 15 2016, 21:09

VOL напиша:more glup. sam si prais be klen eden Laughing
 ne ti e ova olelejnica pa da se tresete od epilepsija ebate smotan.
nikoj ne se zamara ovde so takvi ko tebe ovde, ako ti se pisi si pisis, I nikoj ne te cepka. sami se cepkate, Laughing

a bas da videvme sto tolku spektakularno ke si pridonesol na temava, dodusa uste koga vidov sto citiras , smea me fakja, toa ti e vrvot..
dajne libe ohridskaj one man show  I .. I.. dokaz??? mora da se mrazis sebe si , nema drugo Laughing Laughing

МРАЗАМ САМО НЕБАЊАТИ И БУГАРАШИ-ТАТАРИ,ништо друго не ми сметат.
Самиот си знајш дека  ти си еден од  ЧИПИРАНИТЕ ----само  Доказ и Охридскај ја објавуваат реалната слика во МК.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by ribar Пон Фед 15 2016, 21:12

VOL напиша:
king напиша:хихихи

http://www.makdenes.org/content/article/27553058.html

..неуставното специјално обвинителство бара неуставен специјален суд ...

... па упм ..кај се здена тој уставен суд да ја веќе еднаш прекине оваа комедија ... има ли или нема устав у оваа држава ... или следно ќе биде и „специјален устав“

...

ke trae "specijalkava" do izbori, da gi potone i onie sansi sto ostanaa na zajkovci, da vlezat u parlament, ako voopsto izlezat na izbori.
i tolku.
Неможам да верувам дека си толку ограничен.......немат избори се додека избирачкиот список не се прочистити   Пастирот и неговата банда не завршат во Шутка.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 21:12

VOL напиша:
king напиша:хихихи

http://www.makdenes.org/content/article/27553058.html

..неуставното специјално обвинителство бара неуставен специјален суд ...

... па упм ..кај се здена тој уставен суд да ја веќе еднаш прекине оваа комедија ... има ли или нема устав у оваа држава ... или следно ќе биде и „специјален устав“

...

ke trae "specijalkava" do izbori, da gi potone i onie sansi sto ostanaa na zajkovci, da vlezat u parlament, ako voopsto izlezat na izbori.
i tolku.
Погоре нешто спомнав за околу телекомот, за набројаните можни обвинети ... и нивно повикување во сјо ...

.... баш ме интересира кај ќе си ја зајко собира кожичката ако сјо го чепне Бане ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
... ќе почне ли да на виделина излегуе се за Глобус .... и аболицијата?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 21:14

ribar напиша:
VOL напиша:
king напиша:хихихи

http://www.makdenes.org/content/article/27553058.html

..неуставното специјално обвинителство бара неуставен специјален суд ...

... па упм ..кај се здена тој уставен суд да ја веќе еднаш прекине оваа комедија ... има ли или нема устав у оваа држава ... или следно ќе биде и „специјален устав“

...

ke trae "specijalkava" do izbori, da gi potone i onie sansi sto ostanaa na zajkovci, da vlezat u parlament, ako voopsto izlezat na izbori.
i tolku.
Неможам да верувам дека си толку ограничен.......немат избори се додека избирачкиот список не се прочистити   Пастирот и неговата банда не завршат во Шутка.
Ајде доста е со тролување .... не ти видов ниеден пост ни по темата ни по другите во другите теми ...
... ако ти е за утеха ... ја освои наградата за трол на деценијата
... па сеа може нешто и од тебе да чуеме по темите ...

... а да тролуваш ќе можеш само на ојлеленица!


Последната промена е направена од king на Пон Фед 15 2016, 21:15. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 21:15

ribar напиша:
VOL напиша:more glup. sam si prais be klen eden Laughing
 ne ti e ova olelejnica pa da se tresete od epilepsija ebate smotan.
nikoj ne se zamara ovde so takvi ko tebe ovde, ako ti se pisi si pisis, I nikoj ne te cepka. sami se cepkate, Laughing

a bas da videvme sto tolku spektakularno ke si pridonesol na temava, dodusa uste koga vidov sto citiras , smea me fakja, toa ti e vrvot..
dajne libe ohridskaj one man show  I .. I.. dokaz??? mora da se mrazis sebe si , nema drugo Laughing Laughing

МРАЗАМ САМО НЕБАЊАТИ И БУГАРАШИ-ТАТАРИ,ништо друго не ми сметат.
Самиот си знајш дека  ти си еден од  ЧИПИРАНИТЕ ----само  Доказ и Охридскај ја објавуваат реалната слика во МК.
znaci si ja mrazis mrtvacnicata olelejnica

a realnata slika vo Makedonija ( a ne - MK, kako vie odrodite miluvate, odnosno se gnasite..)  se podrzuva so FAKTI, ARGUMENTI, DOKAZI, Logika barem.. toa e nepiznat nepreveden seuste termin za takvi prolivi ko dokaz i toa one man show tvojot ohrid skaj..voden od nepismen , ko tebe.
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by VOL Пон Фед 15 2016, 21:20

king напиша:
VOL напиша:
king напиша:хихихи

http://www.makdenes.org/content/article/27553058.html

..неуставното специјално обвинителство бара неуставен специјален суд ...

... па упм ..кај се здена тој уставен суд да ја веќе еднаш прекине оваа комедија ... има ли или нема устав у оваа држава ... или следно ќе биде и „специјален устав“

...

ke trae "specijalkava" do izbori, da gi potone i onie sansi sto ostanaa na zajkovci, da vlezat u parlament, ako voopsto izlezat na izbori.
i tolku.
Погоре нешто спомнав за околу телекомот, за набројаните можни обвинети ... и нивно повикување во сјо ...

.... баш ме интересира кај ќе си ја зајко собира кожичката ако сјо го чепне Бане ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
... ќе почне ли да на виделина излегуе се за Глобус .... и аболицијата?
tesko da go cepne,iako , seuste mi e mnooogu somnitelna specijalkava.
dosega , se' sto napravi e na steta na sds.
oni kao podrska nezje i davaat, ona se isposra so apsenje na Edmont Temelko, pa aj tuka so navlece nervozi i bes, od makedoncive, tuku vo Mala Prespa definitivno gi unisti sansite na opozicijata za vek vekum.
prvo Edmont Temelko vakov ili onakov, e epicenter na organiziranje na makedoncite vo Albanija, i negovo apsenje im odi vo prilog samo na vlastite vo Tirana .

gledav intervju so nego, na kratko, denes ili vcera ke bese, mislam na sitel, ne se sekjavam na kratko, samo kako najava , kaza nesto kako, deka albancite moze da se setaat od drzava vo drzava da glasaat i toa nikoj ne go sprecuva, a 3500 makedonci od mala prespa koi ne mozat nisto da smena vo porazot na sds, im smetaat - na Katica i onie okolu nea?
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by king Пон Фед 15 2016, 21:24

VOL напиша:
king напиша:
VOL напиша:
king напиша:хихихи

http://www.makdenes.org/content/article/27553058.html

..неуставното специјално обвинителство бара неуставен специјален суд ...

... па упм ..кај се здена тој уставен суд да ја веќе еднаш прекине оваа комедија ... има ли или нема устав у оваа држава ... или следно ќе биде и „специјален устав“

...

ke trae "specijalkava" do izbori, da gi potone i onie sansi sto ostanaa na zajkovci, da vlezat u parlament, ako voopsto izlezat na izbori.
i tolku.
Погоре нешто спомнав за околу телекомот, за набројаните можни обвинети ... и нивно повикување во сјо ...

.... баш ме интересира кај ќе си ја зајко собира кожичката ако сјо го чепне Бане ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
... ќе почне ли да на виделина излегуе се за Глобус .... и аболицијата?
tesko da go cepne,iako , seuste mi e mnooogu somnitelna specijalkava.
dosega , se' sto napravi e na steta na sds.
oni kao podrska nezje i davaat, ona se isposra so apsenje na Edmont Temelko, pa aj tuka so navlece nervozi i bes, od makedoncive, tuku vo Mala Prespa definitivno gi unisti sansite na opozicijata za vek vekum.
prvo Edmont Temelko vakov ili onakov, e epicenter na organiziranje na makedoncite vo Albanija, i negovo apsenje im odi vo prilog samo na vlastite vo Tirana .

gledav intervju so nego, na kratko, denes ili vcera ke bese, mislam na sitel, ne se sekjavam na kratko, samo kako najava , kaza nesto kako, deka albancite moze da se setaat od drzava vo drzava da glasaat i toa nikoj ne go sprecuva, a 3500 makedonci od mala prespa koi ne mozat nisto da smena vo porazot na sds, im smetaat - na Katica i onie okolu nea?
Од кои како што Темелко кажа ...само 430 имале македонско државјанство што во споредба со 150 000 илјади издадени на косовари за потребите на едноокиот е занемарливо.

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10716
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

„Специјален“ обвинител?!? - Page 8 Empty Re: „Специјален“ обвинител?!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот