ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Екс ЈУ народнаци и  шабанерија ..... - Page 3 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Вто Ное 01 2016, 03:11


olele... Laughing Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и  шабанерија ..... - Page 3 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Вто Ное 01 2016, 03:20

Ojhaaaa !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  top!


What a Face
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и  шабанерија ..... - Page 3 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Пон Јан 16 2017, 22:44

samo za ojlelel-lele, u ovaj zimski period, I za nasa zVezda em maskota

estradna "umetnica" M....a  oS........  :
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и  шабанерија ..... - Page 3 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Пон Јан 16 2017, 22:47

I jos jedna , bre, za VESELO drustVence, ojle-le-lele,
braca bez gaca, od Stefko za Trtko Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и  шабанерија ..... - Page 3 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Пон Јан 16 2017, 23:02

upss.. sto MICA naracue po kavani za kCerka I Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и  шабанерија ..... - Page 3 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот