ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Сеп 19 2015, 19:03

da de, so ke ti dojde..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 19 2015, 19:05

е цврцки поќе.

ne se moli- se nareduva na clenot cuculiga da ne cvrcka premnogu oti temava e za muzika.
cvrcanje- po doma.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 19 2015, 19:18

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by king Саб Сеп 19 2015, 19:20


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 19 2015, 19:25

Е Цеца, дома кај мене... ја игнорираја... мислам дека ја неќеја... и така, не развив навика ни да ја слушам ни ништо.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Сеп 19 2015, 19:31

auf. za site obozavateli end obozavateljki na Zajko Zajeb


end...:


mozda I nova partiska himna Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by king Саб Сеп 19 2015, 19:32

Е Цеца, дома кај мене... ја игнорираја... мислам дека ја неќеја... и така, не развив навика ни да ја слушам ни ништо.
Зар некој ја слушал ...???
... пре ќе да е ... буљеа во неа ....

т.е. турбофолкот, посебно бугаристанскиот,  се слуша со исклучен тон на телевизорот ....


Последната промена е направена од king на Саб Сеп 19 2015, 19:33. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Сеп 19 2015, 19:33

чучулига напиша:Е Цеца, дома кај мене... ја игнорираја... мислам дека ја неќеја... и така, не развив навика ни да ја слушам ни ништо.

ne zaebaaj.

e pa eve ti edna za zivina, ko tebe Twisted Evil

spot najjak
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 19 2015, 19:41

king напиша:
Е Цеца, дома кај мене... ја игнорираја... мислам дека ја неќеја... и така, не развив навика ни да ја слушам ни ништо.
Зар некој ја слушал ...???
... пре ќе да е ... буљеа во неа ....

т.е. турбофолкот, посебно бугаристанскиот,  се слуша со исклучен тон на телевизорот ....
Еј еј.. чек.....ај малку ко така...

ова со фустанчето на спајалици и вештачка коса, штичулесто.... ти вервавш деке стана славно дека некој сакал да гледа во неа?

МОЛИМ?!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 19 2015, 21:53

Оти Тијана не мом да ја најдам ко ја пееше Мито за хајат телевизија, појма немам ама најсупер изведба беше, ама најозбилно

во меѓувреме

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Пет Окт 02 2015, 22:05

Шабанерија без пардон

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Пет Окт 02 2015, 22:36

mora da se zaebavas Shocked
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by king Саб Јан 02 2016, 23:45


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by king Саб Јан 02 2016, 23:46


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Јан 02 2016, 23:48

ijaa.. toma Smile
da ne si so flasa Badel pred tebe Smile
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by king Саб Јан 02 2016, 23:50

Не ... со оној светло жолтиот коњак на Звечево ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Јан 02 2016, 23:53

ooo, pa eve taman
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Пет Сеп 16 2016, 23:36

VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 17 2016, 00:32

Годишнината од смртта на Тома Здравкович иди

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 17 2016, 00:41

Се сретнале двјцава и .... 

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 17 2016, 00:45

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by чучулига Саб Сеп 17 2016, 01:25

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Сеп 17 2016, 18:59

---------------------------------------------------------------------------------

VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Сеп 17 2016, 19:01
ij da mu ebu majku. na vija nit se puca nit se tuca Laughing
al se piJe Laughing

a ovoj e nezamelniv Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
https://www.youtube.com/watch?v=fzw9pOQsV1U

znaci ni da pucas ni da tuca Twisted Evil pirat Cool Laughing  samo za lokanje!treba da se uvede etalon za glas-pejac...
na primer 1D ( eden Dobri)
eve, automaCki ovie raznorazni kopiljcinja so izniknaa na koi im se idoli onie pederine od turskine serii pa pustat bradicki ko jarci, ko na primer... aj da ne imenuvam..
bi gi vrednuval so 0.05D ( ne decilitri, tuku "Dobri" znaci ke gi merime vo MiliDobri, Mikro DObri, I taka nataka.koj ne se slaga, e peder, ke jade kjotek I nema da mu muabetam Laughing )
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by VOL Саб Сеп 17 2016, 19:13

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Екс ЈУ народнаци и шабанерија ..... - Page 2 Empty Re: Екс ЈУ народнаци и шабанерија .....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот