ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 18:52

Алаф да ви е..Сите тројца Very Happy  форум терате..нели е полесно на моб....или виденка.. Very Happy
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL Пон Сеп 14 2015, 18:54

a ti ne dodrza pa "radoznal" da vidis kako e? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by чучулига Пон Сеп 14 2015, 18:56

reiter напиша:Алаф да ви е..Сите тројца Very Happy  форум терате..нели е полесно на моб....или виденка.. Very Happy
Супер ни е, фала... ти арен?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by king Пон Сеп 14 2015, 18:59

VOL напиша:a ti ne dodrza pa "radoznal" da vidis kako e? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Му досади зунзарата .... со песничките ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL Пон Сеп 14 2015, 19:02


a ovoj u stvari
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by concrete Пон Сеп 14 2015, 19:03

king напиша:
VOL напиша:a ti ne dodrza pa "radoznal" da vidis kako e? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Му досади зунзарата .... со песничките ... Twisted Evil Twisted Evil
..кај тоа пее  OSA?? Негде држи матинеа???
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:04

reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL Пон Сеп 14 2015, 19:05

ne e ni svesna
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:06

reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by concrete Пон Сеп 14 2015, 19:08

reiter напиша:ауф..дури сега видов дека сите тројца сте одговориле...Е па здраво
старо-нов , дај потсети ме кој беше , јас онака стар и сенилен сум подзаборавиллл... Shocked
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL Пон Сеп 14 2015, 19:08

VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:11

reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by чучулига Пон Сеп 14 2015, 19:13

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL Пон Сеп 14 2015, 19:14

VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:15Последната промена е направена од reiter на Пон Сеп 14 2015, 19:16. Мислењето е променето 1 пати
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Tutti Frutii magacin za ..radoznali :)

Пишување by чучулига Пон Сеп 14 2015, 19:16

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:27

зошто нема репли?туку празно мени за одговор...ова за рогатиоит и опашкастиот..ај не заебавај кој може да те прочита со тоа точките..пиши бре човек вака погодувам која буква да ја ставам на точките што си ставил или немаш материјал во мозокот па не се доиспишуваш...не се лути ама стварно не те протумачив шт сакаше да ме навредиш
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:30

reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by чучулига Пон Сеп 14 2015, 19:33

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:36

еве стискам ЦИТАТ и пак празно мени...не е проблем
а на која тема не е БОШ?ова онака да знам дека некоја тема има издршка од професионална гледна точка по темата каде е прашањето?
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by king Пон Сеп 14 2015, 19:42

reiter напиша:еве стискам ЦИТАТ и пак празно мени...не е проблем
а на која тема не е БОШ?ова онака да знам дека некоја тема има издршка од професионална гледна точка по темата каде е прашањето?

ја де еве цитат ...
.... тргни визирот од кацигата ... можда ја погодиш командата ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by reiter Пон Сеп 14 2015, 19:47

reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by VOL Пон Сеп 14 2015, 20:28

VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Tutti Fruti и магацин за ... радознали :) Empty Re: Tutti Fruti и магацин за ... радознали :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот