ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Собиранка и ххх на радознали..

Страна 3 of 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 1:37

VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Вто 1 Сеп - 1:51зомби

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 1:53


usrani golubi, nigde gi nema sega, trt -milojko.
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Вто 1 Сеп - 1:55

10 збора

пази учените

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 1:57

ja bi da gi guzime , u razGuza, na den, u saat.. Laughing
ako dojdat, , im fufka , picinja se


Последната промена е направена од VOL на Вто 1 Сеп - 1:58. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Вто 1 Сеп - 1:58

зомбиранасфалт сонце јахта

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by sprinter007 Вто 1 Сеп - 12:16

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 <img src=" />

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 12:21

A be... Se zaeba, a? Radoznal? SmileSmileSmile
Muvo glupa
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by sprinter007 Вто 1 Сеп - 14:02

Фалбаџија. Меѓународно познат.

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 <img src=" />

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 14:10

A be glup Smile Smile Smile
Morase li da osvois zlatna medalja na temava? Pa za vakvi ko tebe e otvorena..
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by sprinter007 Вто 1 Сеп - 15:14

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Cowfucking


Убаво ти е кога те дупат, mamo?

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete Вто 1 Сеп - 15:16


007...која ти е кравава???
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 15:18Последната промена е направена од VOL на Вто 1 Сеп - 15:40. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by sprinter007 Вто 1 Сеп - 15:19

Не си го препознаваш твојот омилен член Yas ? Откога го кастрирале и од бик направиле Вол, му се пореметиле хормоните.

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 15:24

concrete напиша:
sprinter007 напиша:Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Cowfucking


Убаво ти е кога те дупат mamo?
007...која ти е кравава???
toa e majkamu be...

 trgnala po VOL, ama ja zacekal nekoj drug, pa.. koj stigne Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing


Последната промена е направена од VOL на Вто 1 Сеп - 15:26. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete Вто 1 Сеп - 15:25

sprinter007 напиша:Не си го препознаваш твојот омилен член ? Откога го кастрирале и од бик направиле Вол, му се пореметиле хормоните.
..сакаш да кажеш дека и виме му пораснало???..а ти сепак да запалиш сијалица да видиш што тоа правиш??? Wink
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by sprinter007 Вто 1 Сеп - 15:29

Бре знам што правам. Знаеш и ти. А тоа што некои имаат црна дупка во глава, не е моја грижа.

ПС. Кој дел од "му се пореметиле хормоните" на Teo после кастрирањето, не ти е јасен? Very Happy Very Happy Very Happy

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 15:33

spruzen 007.. da go izvadam, dosta ti e, ili sakas do kraj...?
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by Diabolik Вто 1 Сеп - 15:39

Diabolik
Diabolik

Posts : 19
Join date : 2014-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete Вто 1 Сеп - 15:44

...кинг...што е финтава што некои постови  се појавуваат како цитати???
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 15:52

tuku,,, so napraivme so sobiranka, eve od taborot na eban..ev..evropsk.... onie so melat de, da gi dovleckame u razGuza ili u stara carsija denovive, koj za sidzim, koj za lanec, koj na kloci,
I da se sobereme na edno mesto,
cuculidzevo navezbano ni e , frla ciftinja -vatra od nos I iskaca , so dve flasi u ruki seta ko spoulavena niz planina, ja bara meckata da I ebe mater, normalno, posle 3 flasa..
zunzarava ne mora da se sprema , spremna vi e taa od rodjenje,
..
ps: moze da dovleckate I partiski clanici , normalno , za nasa razonoda..
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Вто 1 Сеп - 16:02

VOL напиша:
cuculidzevo navezbano ni e , frla ciftinja -vatra od nos I iskaca , so dve flasi u ruki seta ko spoulavena niz planina, ja bara meckata da I ebe mater, normalno, posle 3 flasa..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

да си ги јадиш ушите, солзи ми течат од смеење!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Вто 1 Сеп - 16:27

sprinter007 напиша:Не си го препознаваш твојот омилен член Yas ? Откога го кастрирале и од бик направиле Вол, му се пореметиле хормоните.

ХЕ ХЕ ХЕ ...
 прочитав ...и смеење

....  нерви хормони попуштиле ,,,

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто 1 Сеп - 16:30

znaci,
dimeni falusi, jaguli, dildo-zivotinji, vareni i kuvani specijaliteti za dokazuenje na belo-sveCkizam -jok..
ideme na kebapi , originalen naziv "kebab" so B Smile
i kromiD
carsija e idelano mesto za toa, baska da smrdime na kromid posle  Smile
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Вто 1 Сеп - 16:40

еј распоред праењееееее.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 3 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот