ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Собиранка и ххх на радознали..

Страна 16 of 21 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next

Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Сре Апр 06 2016, 00:34

se upeca sirotiot..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Сре Апр 06 2016, 00:38

е јбг ... преташе, преташе .... ама го извадија од вода ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Сре Апр 06 2016, 01:12

a be klen.
a so ubavo si pretkase..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Сре Апр 06 2016, 01:26

Кленот

Овој романописецов на Робинзон Крусо

... сеа само  фали  ликсурот од египет

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Сре Апр 06 2016, 01:36

ke skokne,ke skokne..
ama ne na rog tuku na ..ednorog Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by defo Чет Апр 07 2016, 12:34

А jaс најдобро на едниов рогов да си седнaм.....или што би се рекло, кој на кој, ја на мој...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

defo

Posts : 67
Join date : 2015-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete Чет Апр 07 2016, 16:09

..ја пак прашам кој ќе плати по десетка у Пчела , вие уште фантазирате за рогови.., јебове благи бог и слатки римски папа.... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7021
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Чет Апр 07 2016, 16:50

concrete напиша:..ја пак прашам кој ќе плати по десетка у Пчела , вие уште фантазирате за рогови.., јебове благи бог и слатки римски папа.... Very Happy
Па се знае ..кој ....

... тој што треба да го исцицаме до коска ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Чет Апр 07 2016, 19:26

homofobicni homoseksualci.brej, sto bakterija gi strefi, majku mu..
posle cudi se zosto se mackaat em lokale rakii..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Чет Апр 07 2016, 20:43

VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Чет Апр 07 2016, 23:41

Не ти требаше тој погорниот пост..

... сега „очи“ веќе нема да му видиме ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Чет Апр 07 2016, 23:47

e pa da mu dam k'cani semki od kaubojski dzindziri, da go ebm, neka kolve
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Чет Апр 07 2016, 23:58

king напиша:Не ти требаше тој погорниот пост..

... сега „очи“ веќе нема да му видиме ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
едни "очи" ... чамишливи!

тој мене ќе ми спорел автентичност... ма нееееемоооој!

пф!
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Вто Апр 12 2016, 02:17

како е правилно


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто Апр 12 2016, 06:41

pa, zavisi , King
ako glumis ludilo, I moras da opsluZHuvas (ili опслуЗХуваСХ) poveke nickovi,


VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Вто Апр 12 2016, 11:06

Џабе


така

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Пон Апр 18 2016, 23:46

моментално ..._________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Саб Мај 21 2016, 09:35

auu..VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Чет Мај 26 2016, 22:52

oo, eve go skubanovo pile se vratilo od protestiii...

e sega ce vidime so sto mavala po fasadi, ja ima na foto Twisted Evil fatena cek da najdam slicevo.
ostaj toa tuku se ujdisala so olelejnicari pa I niv gi ima Twisted Evil ojhaaa Smile
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Чет Мај 26 2016, 23:00

vidi vidiii:

VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Чет Мај 26 2016, 23:07

ц ц ц!

а шо?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Чет Мај 26 2016, 23:09

so be a so.
pa ti si na slika.
ne se gleas bas ama ke mi pratat sega kaj so se gleas kako diveete so olele-lele-jnicari
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Чет Мај 26 2016, 23:13

а ааааа...

а чеј, и од то гној гдом има слики?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Чет Мај 26 2016, 23:15

mene mi dadoa od vas pa sega.. koga ke ki dadat drugi, togas drugo.
a ti skubana, si se olelejnicarila, vidi tiiii.. a koj e koj u tvoe drustvo , ke kazes?
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Чет Мај 26 2016, 23:20

појма немам шо збораш.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 16 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 21 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот