ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Собиранка и ххх на радознали..

Страна 8 of 21 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Пон Дек 14 2015, 23:53

дежурниот   ... извести

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Пон Дек 14 2015, 23:56

ami so praime,
moze I on da dojde, bez galje
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Вто Дек 15 2015, 00:01

Не знам ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Вто Дек 15 2015, 00:10

e tuka vekje kje moras da se dogovoris za...posto batkava sakal pusheno meso, Laughing
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete Сре Дек 16 2015, 20:15

..што бидуе, ќе си приуштиме ли барем коктелче по повод  на празниците?? Новата Година 2016 требе да биде бурна, заслужува барем некоја пијачка... Wink
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Сре Дек 16 2015, 20:52

e  ajde de.
biva
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Сре Дек 16 2015, 20:54

бива де ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Сре Дек 16 2015, 20:55

[hide]ви посакувам убо да си помините Very Happy [hide]
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Сре Дек 16 2015, 21:01

Шо бе ... бегаш?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Сре Дек 16 2015, 21:04

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Сре Дек 16 2015, 21:06

Е ај да преформулирам...

... не избегаваш?

... па не јадеме луѓе...
... ај сеа кажи дека минатиот пат не те третиравме ко дама?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Сре Дек 16 2015, 21:10

king напиша:
... ај сеа кажи дека минатиот пат не те третиравме ко дама?
Збор нема!!!

И со цвеќе и со се'!!!

Џентлмени!

I love you I love you I love you
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Сре Дек 16 2015, 22:33

Mesto?vreme..?
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete Чет Дек 17 2015, 09:20

..кога сакате, каде сакате..само ден порано да кажете....
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Чет Дек 17 2015, 15:46

Може било кога ..само виша сила може да ме заебе ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king Пет Дек 18 2015, 22:32
_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete Пон Дек 21 2015, 22:55

..што бива??? четврток??? у 1700???
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Саб Јан 02 2016, 08:03

prednovogodisnata zabava na posadata na brodov
eve gi i fotografiite od sobirankatat:
(king so mikrofon)


gospoZa cucuLjiga so zagarot  Twisted Evil


kletiot Vol, Twisted Evil u element
end .. konkrit, faten na eks, na sank, kako mami so pijackite ..
sori konkrit, ali moralno bese Wink
[/hide]

..... gestapo, koga stana da igra narodno...

uupss.. ovaa fotografija e po greska staena, jes da e od sobirankata, ama od drug nekoj forum e, drugi se ovie clanovi posade, otpadnici Smile
[[/hide]


Последната промена е направена од VOL на Саб Јан 02 2016, 08:15. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Саб Јан 02 2016, 08:09

Супер сум испаднала на сличето, браво Вол, уба слика си одбрал.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Саб Јан 02 2016, 08:16

gospoza, iam i so stopanot, tvoj, kaj so ste, koa dojdovte na sobiranka, edna, ako dozvolis, ke ja postiram i taa. so tvoja dozvola samo..posto ne e clan posade, ali ti si.
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Саб Јан 02 2016, 08:18

Можи, можи....
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Саб Јан 02 2016, 08:19

ama nemoj posle na glava da mi se kacis...?ok?
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Саб Јан 02 2016, 08:20

глеј само да сум подзамижана на сликата па ќе видиш.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL Саб Јан 02 2016, 08:28

VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига Саб Јан 02 2016, 08:31

добро е, не сум подзамижана...

не памтам ова кога се случило, пијани да не бевме?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Собиранка и ххх на радознали.. - Page 8 Empty Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 21 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот