ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За алкохолните пијалоци

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 01:29

од таја гледна точка, 

јас сум дисквалфификувана.

Во секој поглед и засекогаш.

Вие гратските деца сте секоаш нај...

нема проблем од моја страна....

Уживајте.


Последната промена е направена од чучулига на Нед Aвг 23 2015, 01:31. Мислењето е променето 1 пати
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 01:31

zosto diskvalifikuvana? zivra-men ne te pusta od doma?ebago.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 01:33

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

не беееееее, ич.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

само, сама одбирам со кој се дружам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 01:35

I so sega, sakas da kazes deka nekjes da se druzis?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 01:36

о нееееее, никако!!!

Одбирам со кој се дружам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 01:37

da de.
I sega nema da se druzis u olimpiski tim ako ja sum tamu?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 01:39

Абе не ви се ни квалифицирам таму ко прво.

Секогаш ги бранам моите бои. Најсериозно ова.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 01:40

a be ubavo te prasav.
I?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 01:45

шо ме праша?

егоцентричкото ти прашање?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 01:48

daa..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 01:50

немам никаков проблем со тебе, ти имаш со мене?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 01:51

daa..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 01:52

то е?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 01:55

zivrite.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 02:01

ѕиврите...

имаш ѕивра фетиш?

ефтини се, кажи му дома дека треба да ти купат и та дааааа.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 07:02

ne jas tuku ti. pa ti napisa deka si go naterala nesreknikon doma da nosi zivri, mori Laughing ... u sred avgust.
uste malce pa ke pocnes da "upoznavas svet " I so toa mu kupues carapi so slikicki od Snupi, Strumfovi ili teletabisi..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 21:50

Несреќник бе.... ц ц ц Laughing Laughing Laughing

основај машко здружение за спас на чоекот ако не...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

туку, Рузмарин и Мајчина душичка ќе решават случај во британска винарија и пијат вино... јас не сум пробала британско вино, пробал некој?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 21:51

bljak
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 21:52

Фала за опширниот коментар.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 21:53

englezi I vino. Evil or Very Mad .. so ocekuvase bre?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 21:56

Абе немам пробано а па шо знам мож имат некакво изненадување... шо нечинеше кај то ти шо си го пробал (оти те сфатив дека имаш пиено нивно вино)
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 22:02

ne rekov deka sum probal, tuku na samata pomisla deka englezi u magli I dozdovi praele vino..ebago.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига Нед Aвг 23 2015, 22:05

Хм.... па можда имат нешто од Џерси на пример... шо знам, можда...
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL Нед Aвг 23 2015, 22:09

mozda.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by concrete Пон Aвг 24 2015, 10:34

чучулига напиша:Хм.... па можда имат нешто од Џерси на пример... шо знам, можда...
..а бе тие стално јадат трици , а мислат дека јадат леб..за се, не само за виното..т.е. риби, жени, аута..... Very Happy
..се додека не го пробаат вистинското , после само се трескаат од земја остатокот од животот.. Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

За алкохолните пијалоци - Page 5 Empty Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот