ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сексуално образование

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Чет Aвг 20 2015, 08:06

ic ne spiev,
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига Чет Aвг 20 2015, 08:09

Ааааа, во ред тогаш.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Чет Aвг 20 2015, 08:50

jebi ga, zivri ne nosime..
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига Сре Јан 06 2016, 16:54

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by concrete Сре Јан 06 2016, 17:39

...де бе Чучулига  што стравои те фатиле.., тоа само некои феминистки тврдат дека мажите се толку глупи. Биди сигурна дека просечно не се ништо поглупи од секоја жена.... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Сре Јан 06 2016, 17:44

... Laughing Laughing Laughing .. zar navistina mislis deka maz koj saka da zadovoli zena oralno, ke stavi kondom na jazik Laughing Laughing Laughing ?
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига Сре Јан 06 2016, 17:47

Да ви кажам право, мене, лично, ич не ми е гајле.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Сре Јан 06 2016, 17:48

i toa so vikas, daj sta das,
 samo da e dugacok Laughing


Последната промена е направена од VOL на Сре Јан 06 2016, 17:52. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига Сре Јан 06 2016, 17:51

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Сре Јан 06 2016, 17:52

...jazikot, cuculiga, jazikot....
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига Нед Мај 29 2016, 14:45

Браво за жениве

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=05&dd=29&nav_category=78&nav_id=1137311

Кузнај дали кај нас има вакви случки... и дали на некој му е гајле...

scratch
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Нед Мај 29 2016, 19:18

kaj nas zenite klavaat vijagra na mazite u caevi, viba, i slicni stvari. pogotovo u jeger.
e posle proliv- e proliv...
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Вто Јун 28 2016, 23:25

sutlijac Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига Пет Дек 02 2016, 23:32

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=12&dd=02&nav_id=1205532

Ај да се потпиши веќе еднаш то декларација за капитулација амааан.

Да, мажите изгубија

од лилит наваму.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by Guest Чет Мар 02 2017, 23:00

кои иска да научи повече за секса, еве учител
учих ги боклуците од Мелнитса, ама не ги бива.

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by Guest Чет Мар 02 2017, 23:09

накараа ме безуммници от ојлеленица, не ги бива за секс.
или са грозни, или неспособнни за секс

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by VOL Пон Мар 13 2017, 19:58

VOL prodaksn praudli present   , uan VOLOVSKO video,
...endzoJ! Twisted Evil:

likovite vo movievo se vistniski, i ne se izmisleni.
koj kako ke se prepoznae.
hehe.
VOL
VOL

Posts : 16901
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига Сре Мај 29 2019, 22:17

https://off.net.mk/off-cafe/pogreshni-tela-kontrolirame

Браво за Брет Бетс, браво за Скери Мами, браво за Јана од оф нет, браво за оф нет

Ме бендисва ова, морав да изреагирам

Баш ме интересира шо ќе се случи со овај трепет во етерот
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сексуално образование - Page 3 Empty Re: Сексуално образование

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот