ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YOU TUBE ...

4 posters

Go down

YOU TUBE ... Empty YOU TUBE ...

Пишување by king Вто Jул 14 2015, 04:40

Едноставно ... ви се допадне ли некое видео (од било каде) а не можете да му најдете тема ... лупнете го овде ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Вто Jул 14 2015, 04:41

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Вто Jул 14 2015, 04:47

уф уф ... моја категорија ... Very Happy Very Happy

... се мислам помеѓу седмицата и четворката .... Twisted Evil

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Вто Jул 14 2015, 04:48

Ајде уште една листа ... од игриците

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Вто Jул 14 2015, 04:56

малку реклами

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Чет Jул 16 2015, 12:24

хихихи..

...а бе ..на кој му текна таа глупост ....

..туку ..ајкуливе џабе дошле ... ја нема коцекакабана ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by gestapo Чет Jул 30 2015, 13:16

gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Саб Aвг 08 2015, 18:23

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Вто Aвг 18 2015, 12:40

Кој таков го терал да си игра со Вол...
... 18+ ... потребно е логирање на јутуб за гледање на видеото ...

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by gestapo Пет Окт 09 2015, 18:11

gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by VOL Пон Окт 12 2015, 22:56
brej , uporno zivotinjce Laughing

VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Пон Ное 23 2015, 01:03

јбг ...имаше фудбал ...

... а овој нашиов ..од осамостојувањето ...начисто го поебаа кога Ѕинго стана главен во ФСМ ... 

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by VOL Чет Дек 10 2015, 20:37

a....aaa..aahahaha!! da sibe vekot !hihihi!
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Чет Дек 10 2015, 21:05

Oвој ептен му бил интересен  Twisted Evil Twisted Evil elephant jocolor

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by VOL Чет Дек 10 2015, 21:09

ovoj li e toj "silo, burgija"... ?
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Чет Дек 10 2015, 21:14

главом и брадом ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by VOL Чет Дек 10 2015, 21:19

da bese "faca" ke stanese i ke si izlezese, ama Janko ocigledno si igra ko so si saka, ubavo go proceni, alcen za "paznja" eftin i povrsen manipulator, ostana u emisija za da si ja promovira knigava  i pokraj arogantniot odnos na Janko.
eftino silo nekoe ova.. Smile od bitpazarskine..
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Нед Дек 13 2015, 02:24

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by чучулига Саб Дек 26 2015, 10:01

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by king Чет Фед 04 2016, 22:27

Интересен лак, само уште и стрелите да се телескоп принцип

king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

YOU TUBE ... Empty Re: YOU TUBE ...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот