ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонска актуелна сцена

4 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Македонска актуелна сцена Empty Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Нед Мај 03 2015, 21:14

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 00:29

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by king Пон Мај 04 2015, 00:32

Кога ја видов ..каролајното .. ми го расипа денот ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by concrete Пон Мај 04 2015, 00:34

..што прави од себе тоа дете не ми е јасно....., а има глас и стас и мила е..родена. Некој очигледно со глупости и го полни главчето... Shocked
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by king Пон Мај 04 2015, 00:36

Глас ..да ...
..ама стас .... упм .... кожа на закачалка ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by VOL Пон Мај 04 2015, 00:37

ja polni koj stigne ama ne u glavceto tuku so glavceto.
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 00:39

Абе ај бегајте од тука стрини едни!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by VOL Пон Мај 04 2015, 00:41

na strina ti..
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 00:44

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ќе биди среќна... ама не вдовицата на пилотот туку таја другата шо се откажа од роднини пред свадбата на брат ми.... е таја да ја сакаш Вол.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by king Пон Мај 04 2015, 00:44

Чек да ја најдам онаа фотка ... на Бурек форум беше ...
..каде е сликана без шминка ....
... ја своевремено постирав на кајгана ..и една нејзина ватрена обожавателка ми се с'сна ..упм ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by VOL Пон Мај 04 2015, 00:45

чучулига напиша:Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ќе биди среќна... ама не вдовицата на пилотот туку таја другата шо се откажа од роднини пред свадбата на брат ми.... е таја да ја сакаш Вол.
ja nikogo ne sakam. ne tuku praj filmovi.
samo rekov na strina ti..
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 00:46

Еј ај не се занесвајте...

уште фолтин и паркети да ви ги клам па лечете скопски комплекси после, можи?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 00:48

VOL напиша:ja nikogo ne sakam. ne tuku praj filmovi.
samo rekov na strina ti..

И ти џимрија бре... не ова не она...
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by VOL Пон Мај 04 2015, 00:49

ebati seljackiot mentalitet ebati.

foltin i parketi ne ti pasat po nivata pa da "ni gi pustas" toa se muzicari a ne tvoja licna imovina. iskomleksirana.
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 00:51

Кој спомна пуштање вол?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by VOL Пон Мај 04 2015, 00:52

чучулига напиша:
VOL напиша:ja nikogo ne sakam. ne tuku praj filmovi.
samo rekov na strina ti..

И ти џимрија бре... не ова не она...
samo na strinati. tolku.
a ako ne ti e tolku zastrineta, sto tuku se koprcas...
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by concrete Пон Мај 04 2015, 00:54

чучулига напиша:Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ќе биди среќна... ама не вдовицата на пилотот туку таја другата шо се откажа од роднини пред свадбата на брат ми.... е таја да ја сакаш Вол.
???? Question
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 00:55

шо не е јасно молим лепо?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by king Пон Мај 04 2015, 01:19

Едно време се збореше дека станала благонадежна и зела бугаристански пасош ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 01:32

Ај ќе ви ја клам скопската Тамара... пошто Битола реално доминира 

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пон Мај 04 2015, 01:51

Ауууууууу... ди

ојдов јас не ме чекајте малку

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Сре Мај 06 2015, 03:51

Ха...
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Саб Јун 13 2015, 21:42чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by чучулига Пет Сеп 18 2015, 14:37

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by VOL Пет Сеп 18 2015, 18:35

OOOjhaaaaa Laughing Laughing Laughing

kolicevo e sVarno, AUDI TT !!!!!

buahahaha!!
spas!!! ke puknam !! Laughing Laughing Laughing

VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Македонска актуелна сцена Empty Re: Македонска актуелна сцена

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот