ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига Чет Апр 30 2015, 23:38

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by concrete Пет Мај 01 2015, 00:43

Чучулига , многу се оптоваруваш со небитни ствари....како ќе умреш..Па тоа е бе тотално небитна ствар у животу. Млада си бре за такви размислувања.., не ми е јасно што те тера на тоа... Very Happy
Пролет е млада дамо, сонцето свети..
Инаку некои жени треба да се стерилизираат обавезително , како и некои мажи патем и тука нема љутиш. Тоа нема никаква врска со демократија,права и незнам што.....Рагајќи  му прават беља на родениот, на општеството, на Бога...на сите.
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 00:53

Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 01:07

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
Глеаш како си знајш ...
... за перење, готвење, пеглање,и чистење ... и не е потребно да се којзнае колку мисли ... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 01:10

Ко ќе видам до кај е стигнато од одобрени мислачи.... стварно, шо ќе ми да мислам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by concrete Пет Мај 01 2015, 01:10

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
...добро бе не ти се мешам, ти си бре коцкаста до тука  бидува .., кој спомна да се фарбаш плавуша???? Wink
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 05:57

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
e kako moze toa.. od suplo u prazno?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by king Чет Мај 21 2015, 00:22


Овој си зел за право сам да одлучува, изигравал бог ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Евтаназија вс. асистирано самоубиство - Page 3 Empty Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот