ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тетоважи , според чучулига

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 3 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Сеп 04 2015, 18:16

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 3 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by king Пет Сеп 04 2015, 18:21

Од кај па ти знаеш дека не знае да пишува ...
...можда матичарот згрешил ... у изводот ... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10782
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 3 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Сеп 04 2015, 18:24

Не напишав јас такво нешто.

Мене само ми е смешна тетоважата.

Razz Razz Razz
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 3 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот