ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тетоважи , според чучулига

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:58

Нама инспирација... Вол ја уби.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 02:21

Лаба.. предупредување...

немој, никако да си ме спомнала иако малку те ѕивнав со муабет.

Поздрав.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 09:01

Еве ја госпојцата од муабетот

Тетоважи , според чучулига - Page 2 422551522550000d84bb81805310839_w640
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 09:51

pak, ne ti svarile kafe tebe i dorucek u krevet ne ti donele ?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 10:02

чучулига напиша:Лаба.. предупредување...

немој, никако да си ме спомнала иако малку те ѕивнав со муабет.

Поздрав.
ijaa..
 toa se vika , na "seljacko skopski" - "sto se kecas koa nejkes da ti vleze?" Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by concrete Пет Мар 13 2015, 11:32

чучулига напиша:Еве ја госпојцата од муабетот
Тетоважи , според чучулига - Page 2 2zdp28n
.....не заебааај..оваа е уште на слобода??, а не е во лудачка кошула????


Последната промена е направена од concrete на Пет Мар 13 2015, 11:35. Мислењето е променето 1 пати
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 11:35

zasto be so i fali.
stalno ke i pagja..sapunceto Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by concrete Пет Мар 13 2015, 12:40

VOL напиша:zasto be so i fali.
stalno ke i pagja..sapunceto Twisted Evil
...цицињата и се пресиликонизирани.., претеруат без усул у невозможна перфекција.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 12:42

Laughing
aj kazi deka ne se ubavi
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 18:37

concrete напиша:
чучулига напиша:Еве ја госпојцата од муабетот
Тетоважи , според чучулига - Page 2 2zdp28n
.....не заебааај..оваа е уште на слобода??, а не е во лудачка кошула????
Абе шо сака нека си прај, очи нека истера... ме иритира шо сега е уауааааа работата.... демек преуба била сите се пулеле во неа и такви ми ти работи... а то чупчињата млади па како кинисале уште то фали... да почнат да се прат цели со шкртајнци... џанам боенки... абе јакузи!!!

Или ко шо рече Робин Вилијамс бог да го прости: Ај сега тетоважава твоја е пеперутка ама си размислила дека ко ќе имаш 60 години ќе биди птеродактил.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 18:45

pa ti si pobornik za tetoviranje, temava e od tebe, a ti pod eva sisa ke si me tetovirala mene Laughing ..so sea uauaua
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 18:48

Сарказам море Вол... си чул за то?

И небеше само ти... ти и Оса заедно беше муабетот.

То оти в срце ве носам!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 18:56

aa. toa sarkazam e polova bolest..? Shocked

ja i Osa? pa ne ide zaedno be. oti, ke ti trebaat i dvete cicinja za mene , so se titulite pred imeto, ke mora da digas i druga dojka, za zunzarata ke snema mesto.
 nejze mozes da ja tetoviras pod mudata visnati na tvojot gazda i pastir, taman da ja gleas sekogas koga ke posaka da mu gi ceskas..

...samo pazi da ne fatis nekoj  "sarkazam" na ustata, proucuvajki ja osa, tamu, kaj sto ke bide tetovirana Wink
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 18:59

Ииииииии шо ми изнапишаааааа

Sad Sad Sad Sad Sad

ќе те кажам на мајка ми!!!

(шмрц шмрц)
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 19:06

..a imas nekoja tetka..ili vujna.. da im kazes za mene?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 19:14

Шо да му кажам?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 19:15

e toa ne znam, ti se zapna da si me kazuvala.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 19:18

ene ti ja i koleskata zunzara, tuka e, pa zemi i merka za da ja istetoviras .
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 19:21

Е цврцки сега!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 19:24

so e. se usra od osa? Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 19:25

Не бе... од то шо ти ми изнапиша...

уште плачам!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 19:27

.. a koga places, te tera na prdenje?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by concrete Пет Мар 13 2015, 19:32

VOL напиша:.. a koga places, te tera na prdenje?
ух јеботе , оној ким ил сунг малиот.., трпи невидена прдешка кај да се појави.., не сум видел до сеа слика на жени у негова близина кои не плачат.....како успева да се движи без гас маска не ми е јасно.... Shocked
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 19:35

VOL напиша:.. a koga places, te tera na prdenje?

Не.... оти, така треба?

Пу бреееее, јас цела нопаку сум билаааа!!!

pale pale pale

Sad Sad Sad Sad Sad
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 19:35

aa, niv im gi zatnuvaat, ne se tolku freedom
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига - Page 2 Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот