ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тетоважи , според чучулига

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 00:39

Не плачи Вол, прај си муабет со оса..

ептен на темата на поинаков начин
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 00:42

ajdee.. Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 00:45

срц... се думам де ве тетовирам негде ... заедно... по три букви таман... и боја ви знам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 00:46

moree.
 kogo bre toa da tetoviras?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 00:49

Како бе најубав бе кој?

Тебе ... најумниот и најпаметниот!!! Со се придружничката де!

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 00:51

чучулига напиша:Како бе најубав бе кој?

Тебе ... најумниот и најпаметниот!!! Со се придружничката де!

Very Happy Very Happy Very Happy
aa.. pa odma ispod leva cicka tetoviraj me.
na desna imas tetovaza  za domasna upotreba, "M.... & J..... -forever " pa ke nemas mesto za mene. Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 00:54

Цк..

не лажи гомце...

немам бре тетоважи...

а јас сакавд демек да испоштовам....


пу.... мисм...  пфффф...

греота!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 00:59

чучулига напиша:Цк..

не лажи гомце...

немам бре тетоважи...

а јас сакавд демек да испоштовам....


пу.... мисм...  пфффф...

греота!
O-palaaa Laughing

da ne ti snema nesto vazduh, bre, cuculige?
so e sea, gomce, greota, pfff?
neli ke me tetovirase, a?
e pa ajde, de eve tetoviraj me, ti kazav, digni leva dojka, i ckrtaj, grebi.. Twisted Evil koa si zapnala.

a, vo Meana ke mozes ovie tvoi tatoo muabeti da gi tetoviras? nema smisla neli?
baska, brgu gubis zdiv.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:03

Како не.. од одма...

здигам цицка и тетовирам ВОЛ  и ОСА самооо... ми се чини ми фали Перхан...

ебате будалата со се се'...

Те поздрави Рон Џереми инаку.

И рече ќе те поздравувал без оглед на се.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:10

Perhan doma si go imas.
samo posto e malce so visnata koza,ne ke moze da mu se istetoviras na cicka.( njegova) . glupo ke bide, ke izgledas kako  kondor, a ne kako cuculiga, onaka razvlecena..

e, fala za kolegata Ron. a be fucker-interceptor, so da ti kazam.tuku, glej TEBE da ne te "pozdravi" "Ron" Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:11

Ахам...

демек... така в визба а.....

така со таквите ко мене а?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:14

ma super si ti vrabec. drugarce moe tetoviracko
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:19

Врабец а?

Епа ок..

тетовирајте се сами ко така... јас не сум врабец бе.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:20

jok.
ti sakase da me tetoviras i toa pod leva sisa.
 eve ne si vrabec. cuculiga si
 ja vrabec od milina bre.tuuu so limon tabiet ke bese
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:34

Eпа некоја госпојца ете така е најуба тековно...

сите паднале ви несвест од нејзината убајна....

на некакво доделување награди на црвен тепих...

па имала цело деколте и се така свое по избор...

тетоважи се кул...

па шо!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:37

dobro de.sibni si ti ete .
 a posto sum ti idol,i sakas da me istetoviras na sebe si, ti kazav, crtaj me de. samo ke treba da raspolagas so vime so respektabilni dimenzii, ja sum malce king sajz.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:38

И друго...

Воле!!!..

јас не сум врабец.

Ти терај си како ти е мило... ама за тебе, врабец, скн.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:39

ami sto si be?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:45

чучулига бе глуп!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:46

glupa cuculiga?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:47

ако ти е така полесно, ок.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:48

sto ima mene da mi bide ili ne polesno Laughing
ti si za mene -vrabec.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:49

ма немој....

а шо значи то?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by VOL Пет Мар 13 2015, 01:50

pa, pile, vrapce..so drugo Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by чучулига Пет Мар 13 2015, 01:53

будалче...

ќе ме снема.. барај си друга невсвесна жеМска... ко Лаба..

неја објаснувај му.

И, значи тикви од тетовирањето...

чек да покажам инспирацијата.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Тетоважи , според чучулига Empty Re: Тетоважи , според чучулига

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот