ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Политичко обложувањe

2 posters

Go down

Политичко обложувањe Empty Политичко обложувањe

Пишување by Фири Сре Фед 18 2015, 19:18

Кога ке падне според вас Груjчето од власт? SmileСпоред мене таа година му е последна Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Политичко обложувањe Empty Re: Политичко обложувањe

Пишување by concrete Сре Фед 18 2015, 19:24

...да бе , исгледа така е...таму преку седум планини, седум мориња, па седум ......, таму на крајот има една лизгава карпа , ако се качи на неа..сигурно паѓа... Very Happy 
Само не сум сигурен дека ќе стигне да изоди за 7 години , а ти па ко Жил Верн фантазираш...за една.
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Политичко обложувањe Empty Re: Политичко обложувањe

Пишување by Фири Сре Фед 18 2015, 19:26

Епа кажуваj колку според тебе не ми кажуваj приказни Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Политичко обложувањe Empty Re: Политичко обложувањe

Пишување by concrete Сре Фед 18 2015, 19:31

Фири напиша:Епа кажуваj колку според тебе не ми кажуваj приказни Smile
....па одамна сум кажал , ама ти заслепен со твојата бугарштина не читаш...:  годината кога ќе слетаат Клингтонците Wink
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Политичко обложувањe Empty Re: Политичко обложувањe

Пишување by Фири Сре Фед 18 2015, 19:32

Аааа , клингонскиот брод ке доjде скоро тогаш Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Политичко обложувањe Empty Re: Политичко обложувањe

Пишување by concrete Сре Фед 18 2015, 19:35

Фири напиша:Аааа , клингонскиот брод ке доjде скоро тогаш Smile
...неее овој кој ти го знаеш е дрон , јас зборувам за флотата... Cool
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Политичко обложувањe Empty Re: Политичко обложувањe

Пишување by Фири Сре Фед 18 2015, 19:39

Добро чекаме чучи сеа да се обложува,а потоа ке ставиме и пари оти вака секоj ке тресе зелени па после ке кае jас само се зезав Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Политичко обложувањe Empty Re: Политичко обложувањe

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот