ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интересни интернет страници

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Интересни интернет страници - Page 3 Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by VOL Сре Jул 08 2015, 16:54

pa i ne e novo.... Vatikan..
iako i sami ne mozat da se kontroliraat a ne pak, pastvata , baska seuste nemaat rascisteno so pedfofilijata vo svoite redovi.
katolickata crkva veli -nema razvod, pa namesto da gi razvede lugjevo ako ne im ide, gi ostava da se kecaat -vonbracno, ( pravat uste pogolem grev pirat )..
..mislam.. licno.. kecanjeto ne e grev voopsto .. Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници - Page 3 Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Пет Сеп 18 2015, 09:14

Се за емулаторите на играчките конзоли

http://emuplace.com/

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници - Page 3 Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Чет Дек 10 2015, 16:51

Паметни талентирани луѓе ги споделуваат своите погледи, мислења, знаење, искуства.... одлична страна

http://www.ted.com

I love you I love you I love you
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници - Page 3 Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот