ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интересни интернет страници

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Интересни интернет страници Empty Интересни интернет страници

Пишување by king Пон Фед 02 2015, 23:57

Споделете по некој интересен интернет сајт

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by VOL Пон Фед 02 2015, 23:58

ijj.. ke se zaletav ja za malce.
Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Пон Фед 02 2015, 23:59

е хе хеееее ...
..подолг ми е списокот ... Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by VOL Вто Фед 03 2015, 00:00

kjuti be, ja samo belji praam, samo kolnat po mene Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Вто Фед 03 2015, 00:03

Еднаш праев ... експеримент ....

... пуштив клипче од „научно образовен сајт“ ... отворив прозор и пуштив појачалото до даска ...

lol! lol!

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by VOL Вто Фед 03 2015, 00:06

Sverige junge frau bandien akcionnen
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Вто Фед 03 2015, 00:10

Шала на страна ....

еве една интересна

http://macedonian.atspace.com/knigi.htm

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Вто Фед 03 2015, 11:30

Многу тв-а на едно место

http://www.profreetv.com/

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Нед Апр 26 2015, 01:48


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by izotop Пон Апр 27 2015, 00:02

sekcijata Iama na reddit e odlicna ima eden ton intervjua  so inzineri,  starleti i eden kup drugi profili . Dobro e sto samite clenovi mozat da postavuvaat prasanja.
Se prasuvam koga ke vidime makedonska verzija na istava rabota.

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Пон Апр 27 2015, 00:06

Тешко таа работа .... едноставно малку сме ....
... друго ..и јазикот е еден вид ограничување ....
..и за крај ... најверојатно ..такви какви сме ... сајтот би западнал во тешка малограѓанштина ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Пон Апр 27 2015, 00:07

@izotop

чеј чеј малку... денес се расправав на темата... (муабетот почна од 50 нијанси сиво)

ти велиш инжињери и мислиш и машки и женски...

и ко ќе речеш старлети, исто мислиш и машки и женски...

Или?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by izotop Пон Апр 27 2015, 00:10

Normalno taka mislam.  i maski i zenski, liberalen sum jas. Sex drugs and rock and roll za site.

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Пон Апр 27 2015, 00:12

Епа добро...

е ај биди другар и кажи ми на кои интернет страници можам да се ѕверам во машките старлети.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Пон Апр 27 2015, 00:13

izotop напиша:Normalno taka mislam.  i maski i zenski, liberalen sum jas. Sex drugs and rock and roll za site.
Роден си со 50 години закаснување ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by izotop Пон Апр 27 2015, 00:14

чучулига напиша:Епа добро...

е ај биди другар и кажи ми на кои интернет страници можам да се ѕверам во машките старлети.

Ok. Dali sajtovite treba da se obicni ili moze da se +18.

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Пон Апр 27 2015, 00:16

чучулига напиша:Епа добро...

е ај биди другар и кажи ми на кои интернет страници можам да се ѕверам во машките старлети.
Да ти кажам јас ... Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Пон Апр 27 2015, 00:16

@izotop

Ти колку имаш?

Јас сум ехехееее над 18.

Smile Smile Smile


Последната промена е направена од чучулига на Пон Апр 27 2015, 00:17. Мислењето е променето 1 пати
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Пон Апр 27 2015, 00:17

king напиша:
чучулига напиша:Епа добро...

е ај биди другар и кажи ми на кои интернет страници можам да се ѕверам во машките старлети.
Да ти кажам јас ... Very Happy Very Happy
Тебе те прашав?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by king Пон Апр 27 2015, 00:18

чучулига напиша:
king напиша:
чучулига напиша:Епа добро...

е ај биди другар и кажи ми на кои интернет страници можам да се ѕверам во машките старлети.
Да ти кажам јас ... Very Happy Very Happy
Тебе те прашав?
ОК ... си чутам ... ама немој после да бараш ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Пон Апр 27 2015, 00:21

king напиша:ОК ... си чутам ... ама немој после да бараш .
Старлети?

нема.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by izotop Пон Апр 27 2015, 00:23

чучулига напиша:
king напиша:ОК ... си чутам ... ама немој после да бараш .
Старлети?

нема.
Ima. konkretno sajtovi ne znam. Inaku bivsata ja naogjav kako se zveri vo gej sekcijata na nekoi sajtovi .


Последната промена е направена од izotop на Пон Апр 27 2015, 00:31. Мислењето е променето 2 пати.

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Пон Апр 27 2015, 00:25

izotop напиша:Ima. konkretno sajtovi ne znam.

Добро.

Фала многу.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by izotop Пон Апр 27 2015, 00:29

чучулига напиша:
izotop напиша:Ima. konkretno sajtovi ne znam.

Добро.

Фала многу.
Eve uste nesto
http://lmgtfy.com/?q=good+looking+man

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by чучулига Пон Апр 27 2015, 00:35

Еј ова гугл интересно е бе...

на ова мислеше?

good looking man
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Интересни интернет страници Empty Re: Интересни интернет страници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот