ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спорт, лов, риболов и рекреација

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Саб Aвг 01 2015, 23:34

auhhh...https://www.youtube.com/watch?v=BzeBrFI4Q6Q
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Саб Aвг 01 2015, 23:38

i... tretata kategorija bicikli: turisticki.. zvonac, mozda i retrovizor, dinamo, svetlo..i drugi potrepstini i nepotrepstini.. vo sekoj slucaj , prilagoden za sekojdnevna upotreba, ne e lesen ko brzinskiot, ne e robusen i so kramponki ( a ne e pravilo) ko mauntbajkot, moze da e so brzini a moze i kontras, sajlas, bez brzini..
eve primer:

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Fc24bef168c6f17d0ff8dff308a88ea4

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcT8eqUz12Frwy_PQYVtZcKePD4jbNGQuXn5XXnRXzVafFzbZWnlbA

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 E5f76e89f85cbfad3c7da83e987093e7
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 18:13

ne me iznenaduva od kade e idejata za boite na argentinskoto zname  so najubavata nijansa na sina boja..

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Img_3930
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 20:00

Имам прашање за некој шо се рабира од (одгледување) риби. Ако има таков овда би била благодарна ако се пријави.

Сериозно ова.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 20:59

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Dobra-riba
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 21:15

Laughing Laughing Laughing

абе навистина, шо е то?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 21:24

[img]Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 110f4if[/img]
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 21:25

[img]Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Bgvjlt[/img]
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 21:28

Чоек, јест то еректилната дисфункција ама доста бе....

мисим стварно сериозна сум.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 21:39

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Big-dick-swinging-o
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 21:42

Е арно аман... шо се фаќа на таков црв?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 21:47

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTvHlqTbJv9OSir3O2cuK3dDhi0sIrDL6wRMxYFcImGcdvtkkF4
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 21:50

Каков е тој паметен со глупи женски?

Глупости!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 21:55

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Seljak1

Jebač presretač
Preostali primerak muškarca iz starijeg kamenog doba. (nikada neće izumreti)
Napada gde hoće, kad hoće i kako hoće.
Žena je ženka koja je izašla u grad, bioskop, kafić, muzej... na parenje.
Ženka uvek ima sreću da naidje na jebača presretača koji joj odmah ponudi parenje gde god ona hoće, samo ako je sad.
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 22:01

Не кружи наокулу, без предрасуди сме овде

кажи си отворено дека си неандератлец.

ок е.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 22:06

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 2d53ca98a253c376542d08fa39bd7fba
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 22:09

Шо знам... јас не постирам слики од неандерталци ни сум опседната со мамалната функција...

еј... кој е кој и шо е шо молим лепо???
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 22:10

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 789064
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 22:13

Сликата ти е од летниот одмор?

You Bad boy you!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 22:18

znaci, plaza.. odnosno sportovi za na plaza..
hmm..
1. odbojka
Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 London_Olympics_Be_508885S0

2. Jogging
Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 1412800158319_Image_galleryImage_EXCLUSIVE_COLEMAN_RAYNER_

3. standard....
Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Pjescana-plaza03_v

4. Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 318186_bikini-fudbal--foto-jutjub_f

5. Pen.. tenis... ili sto I da e...na plaza
Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 1a042424d5cea6896e4bada2ff8429c9
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 22:21

vazno da se sportuva nesto...
makar I capanje u voda so lepsata polovina.. vice versa..
Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Article-2713815-2031245D00000578-114_634x781

inaku , odenjeto vo voda, radi otporot na vodata e tesko I trosi kalorii.. iako e bezvezno, koga si vekje vo voda  poarno plivaj.. dvaesetina minuti plivanje trosi kolku edno izedeno cokolado..e sea koj kako pliva Laughing
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Чет Aвг 13 2015, 19:46

Pelister
galicica glajding..
Harder..faster..scooter :> po enDzerana
Momentalno reli po Mariovo
Solunska..sledno
Izmir
Ebati zivotot
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by concrete Пет Aвг 14 2015, 10:13

VOL напиша:Pelister
galicica glajding..
Harder..faster..scooter :> po enDzerana
Momentalno reli po Mariovo
Solunska..sledno
Izmir
Ebati zivotot
.спортски тип нема што Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Icon_eek
..јас сум ти нешто ко оној погоре у плавите гашти, со истите пороци... Very Happy Very Happy Very Happy

..а бе кога спомна Измир..., кај ја снема онаа гњурачицата на здив, ....Лаба или како беше???
concrete
concrete

Posts : 7018
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Пет Aвг 14 2015, 10:38

ta e u istambul bre.
si ja ladi uz kafe pred so kerkate pred kiz kulesi

Cool
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by VOL Пет Aвг 14 2015, 10:39

a ja si go ladam kaj sakam:twisted:
tuku.odamna cuculiga ne mi izrazila ljubaff
VOL
VOL

Posts : 16794
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Спорт, лов, риболов и рекреација - Page 5 Empty Re: Спорт, лов, риболов и рекреација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот