ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Страна 20 of 37 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next

Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Пон Фед 16 2015, 21:57

види, Фири, ако сакаш работа, да ти дадам број од еден пријател, па со него разбери се.
има фирма работи со градежни материјали, мислам дека му требаат возачи и за овие, како викаат , виљушкар. Ако имаш познавање од то,да му се јавам...? знам дека добро ги плаќа, и пријавени се работниците.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:02

Jaс сум програмер бе какви возачиSmile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Пон Фед 16 2015, 22:08

колку те плаќаат како програмер?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:13

2500 евро Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Пон Фед 16 2015, 22:14

годишно?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:16

Месечно , годишно толку зимат метачите на клозети Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Пон Фед 16 2015, 22:19

па Фири, тогаш, што се глупираш вака по форуми, што не шеташ по светот? шетај малце, да видиш аир од парите.?
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king Пон Фед 16 2015, 22:20

Фири напиша:2500 евро Smile
Нели рече дека немаат пари да ти платат некој понов виндовс?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10799
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:24

Не дека немат пари бе, морав да тестирам една програма на хп па затоа бев пуштил хп. Коj дава пари за оперативен систем во Бугариjа -иди на Замунда и зими шо сакаш Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:25

Laba напиша:па Фири, тогаш, што се глупираш вака по форуми, што не шеташ по светот? шетај малце, да видиш аир од парите.?
Еднаш ке прекинем маjкаму! Претставуваш ли си 2-3 часа докажувам на некоj дека сум човек Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пон Фед 16 2015, 22:26

piraterija, cela drzava e eden gusarski brod .. Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16916
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Пон Фед 16 2015, 22:27

знам дека си човек Фири, само си невоспитан Smile
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:28

VOL напиша:piraterija, cela drzava e eden gusarski brod .. Laughing Laughing Laughing
А каj вас се е законско особевно оперативните системи Smile)))))))))))))))))))))))))))))
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:29

Laba напиша:знам дека си човек  Фири, само си невоспитан Smile
Ми ги нема првите 7 баjта Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king Пон Фед 16 2015, 22:30

Фири напиша:
VOL напиша:piraterija, cela drzava e eden gusarski brod .. Laughing Laughing Laughing
А каj вас се е законско особевно оперативните системи Smile)))))))))))))))))))))))))))))
Чек, чек ..сеа ...
..нели сликичката ти беше од компјутерот на работа ... министерството...
...и тие ли се на пиратки ..

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10799
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:36

Не бе ова е реплика за телето, на моjот компjутер има неколку оперативни системи ти кажав, понекогаш морам да тестирам на различни дадена програмаSmile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пон Фед 16 2015, 22:40

ma ima on 14 kompjutera, so 67 operativni sistema.
mora, za da izracuna vsicki blgari,na Planet Earth  edno 117 milioni i plus u vasiona edno 30o-stotak milioncinja
a kancelarijata mu e na komandniot pult na NCC Enterprclajz..pult -levo, do Bozisvijn Dimitrov. Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16916
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:41

Теле ич не е тежко да имаш поеке од една оперативна система бе Smile Кажи му бе кини овоj си мисли дека се е тежко како оране на нива Wink
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пон Фед 16 2015, 22:42

lele glup.
VOL
VOL

Posts : 16916
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:46

VOL напиша:lele glup.
Да бе за теле си поеке од паметен Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Фири Пон Фед 16 2015, 22:48

Ае ке си одам. Лека нок другари Smile
Фири
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пон Фед 16 2015, 22:52

more bugar,
bez reduktor si  da sibes suratot. Laughing
VOL
VOL

Posts : 16916
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пон Фед 16 2015, 22:52

aj spij,uspavanki nema vecerva, se pottrosija Laughing
VOL
VOL

Posts : 16916
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king Пон Фед 16 2015, 22:54

Фири напиша:Не бе ова е реплика за телето, на моjот компjутер има неколку оперативни системи ти кажав, понекогаш морам да тестирам на различни дадена програмаSmile
Абе оди фарбај некој друг ....

..да ти ја постирам твојата сликичка ...
..убаво се гледа дека цел ms office  пакет ти е активен ...
... досега не сум видел да некој програмира во ms office ....

.. а кога имаш врема за програмирање .. цел ден и ноќ си по форуми...
...  и што тоа таму во министерството програмирате????

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10799
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пон Фед 16 2015, 22:58

Programitaat..
 Solitaire i Minesweeper Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16916
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 20 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 37 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот