ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Страна 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига Пет Јан 16 2015, 15:40

Laba напиша:инаку, не влегов на форумов за да се докажувам, тоа е твоја перцпепција, извини ако сум ти оставила таков впечаток, но грешиш, затоа што до нуркањево дојдовме преку,цигарите Smile


Небиди таква, нема за шо да се извинваме една на друга. Мислам коректно си муабетиме.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Пет Јан 16 2015, 15:41

ok.мило ми е што си задоволна со себе.
а и што најдовме заедничка тема за разговор.

ве поздравувам , за сега
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига Пет Јан 16 2015, 15:43

и мене исто.

поздрав Лаба.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пет Јан 16 2015, 16:59

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Tumblr_lq2ho04V7x1qht847
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пет Јан 16 2015, 18:21

Севкупно има 9 членови он-лајн :: 4 Регистрирани, 1 Скриени и 4 Гости :: 1 Botijaaa..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king Пет Јан 16 2015, 18:23

Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Пет Јан 16 2015, 18:27

king напиша:Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

 slatko nemam, imam kupus kisel,
 a voda,    vo Ohrid...nudime..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by хан Ацо Пет Јан 16 2015, 22:13

VOL напиша:
king напиша:Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

 slatko nemam, imam kupus kisel,
 a voda,    vo Ohrid...nudime..

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.
хан Ацо
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king Пет Јан 16 2015, 23:40

хан Ацо напиша:

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.
Не сум знаел дека се бавиш со повикување на духови на мртви Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by concrete Саб Јан 17 2015, 02:20

king напиша:
хан Ацо напиша:

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.
Не сум знаел дека се бавиш со повикување на духови на мртви Twisted Evil Twisted Evil
...абе гале-шаман е тој.., што си мислеше ти... Smile
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Саб Јан 17 2015, 02:22

хан Ацо напиша:
VOL напиша:
king напиша:Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

 slatko nemam, imam kupus kisel,
 a voda,    vo Ohrid...nudime..

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.


e nema go. ke proveram  na koj spisok mi e , vo dupenite ili ebonite..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Саб Јан 17 2015, 04:24Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 EmptyRe: Зошто Бугарија прво ги призна Македонците а потоа се пишмани?

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty by jambo Today at 05:23


VOL напиша:mislam deka golem del od postovive treba da se premesti vo druga tema.
meana, ili sto znam.

Postovite se vo red......samo sto tebe te boli vistinata
deka si makedonec i deka zivees na nekoe bezimeno mesto
....koga sretnav eden vo uniforma go prasav sumar li si ili
nekoj poljak da pazi polinja
toj rece ne be jas sum policaj............
...........bog da cuva....
Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Emptypoveli Jambo


Севкупно има 3 членови он-лајн :: 1 Регистрирани, 1 Скриени и 1 Гост :: 1 Bot
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 24 во Пет Јан 16 2015, 22:19

Регистрирани членови: jambo, VOL


te cekam da mi kazes. ne mi smeta vokabularot, samo ako ima poenta komentarot..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Нед Јан 18 2015, 00:58

ijaa.
Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ1PvQENM-Wkb8JpYD431CCfZqMgJUGeQ8ECS5rx93NwzApa8Hl2Q
so si najdov
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king Нед Јан 18 2015, 01:01

Скини и крилата ..... Twisted Evil

... си видел како се вртат без крила ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Нед Јан 18 2015, 01:02

da be.
 i si vitka gzot da si go pusi ..toa osiloto
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига Нед Јан 18 2015, 01:04

Никако да ја преболите Оса гледам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Нед Јан 18 2015, 01:07

pa ne ne' zabole, pa da ja preboluvame Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king Нед Јан 18 2015, 01:10

чучулига напиша:Никако да ја преболите Оса гледам.
Јок бе ... си прајме муабет од инсектологија

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига Нед Јан 18 2015, 01:19

Ок де, кој да ве знаел дека сте ентимолози (ко Грисом од ЦСИ)
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Нед Јан 18 2015, 09:37

добро утро.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Нед Јан 18 2015, 09:38

ijaaa. dobro utro
"vraniskovski," a? Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Нед Јан 18 2015, 09:39

ајде да видиме овде како ке си поминам.
една девојка таму, една овде, и двете како мачки околу маченца ме гледате Smile
мислам дека и не се исплатува да се биде културен на форум.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига Нед Јан 18 2015, 09:39

Доброооо утроооооо!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL Нед Јан 18 2015, 09:39

sto tebe ti se slucilo vaka posabajlecki?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba Нед Јан 18 2015, 09:41

и јас не знам.
детски работи, ништо посебно.
Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“ - Page 2 Empty Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот