ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Слепо црево во Македонската историја: бугарофили и нивните спонзори

+4
concrete
хан Ацо
чучулига
jambo
8 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Слепо црево во Македонската историја: бугарофили и нивните спонзори  - Page 6 Empty Re: Слепо црево во Македонската историја: бугарофили и нивните спонзори

Пишување by VOL Саб Јун 13 2020, 11:46
 A Milioni Blgaristanci, pagjale u trans, u euforija so zapenjaveni usti , vo guzvi narod na plostadite i vristele " Tito, titoo, TiToOOO..!"..

Na sredinata na klipot, istite tie domorodci na istocniot ni sosed so voshit i pocit kon Makedonija
VOL
VOL

Posts : 17149
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот