ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Угостителската сцена

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Угостителската сцена  - Page 3 Empty Re: Угостителската сцена

Пишување by concrete Саб Мај 07 2016, 18:03

..., а риба???, најде негде добро рипче??? има таму... карши Католичка .., никогаш не сум влегол....
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Угостителската сцена  - Page 3 Empty Re: Угостителската сцена

Пишување by чучулига Нед Мај 08 2016, 07:55

па да пробаме, да провериме дали навистина има добра риба таму?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Угостителската сцена  - Page 3 Empty Re: Угостителската сцена

Пишување by concrete Нед Мај 08 2016, 09:43

...па ќе пробаме , уште само да се собереме... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Угостителската сцена  - Page 3 Empty Re: Угостителската сцена

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот