ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форумски статистики

Go down

Форумски статистики Empty Форумски статистики

Пишување by king Саб Јан 03 2015, 18:40

Па да погледнеме ... од кај почнавме и до кај стигнавме ...
... форумов почна од пред една година ...  беше такаречи пасивен форум до пред пар месеци ...

еве една сликичка ..извод од статистиките

Форумски статистики Ddd10
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by concrete Саб Јан 03 2015, 19:02

...king.., цар си!!!
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by king Пон Јан 05 2015, 10:47

update

Форумски статистики Lll10

декември го завршивме со во просек со 100 поста дневно ... што е добро ...тек два месеца како така фунционираме ко нешто што личи на форум

а сега Јануар еве за нецели пет дена сме многу блиску до во просек од 200 поста дневно ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by king Саб Јан 10 2015, 17:04

Ајде уште малку форумски статистики

Топ листа на самоцензура т.е. членови кои си имаат најповеќе постови избришани сами на себе...

1. YAS ...27 поста
2. ОЅА ... 18 поста
3. Kezhman velichanstveni ...12 posta

Доктурот само синоќа за саат време ..дури 5 поста

Форумски статистики 454510
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by concrete Саб Јан 10 2015, 17:38

не е фер, уништува вредни текстови.. Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by king Нед Фед 01 2015, 01:06

Форумски статистики 111tus5

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Фед 01 2015, 15:33

king напиша:Ајде уште малку форумски статистики

Топ листа на самоцензура т.е. членови кои си имаат најповеќе постови избришани сами на себе...

1. YAS ...27 поста
2. ОЅА ... 18 поста
3. Kezhman velichanstveni ...12 posta

Доктурот само синоќа за саат време ..дури 5 поста

Форумски статистики 454510


Ova e nekoja luda rabota ! Vakvo neshto do sega nemam videno na forum!Jas tri dena ne sum na forum a king vika deka samo sinojka sum izbrishal 5 posta ?
Do koga so lazhni nickovi nekoj ke manipulira !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 16:27

А добро, оние датумите за шо служат Кежмане???
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Фед 01 2015, 16:50

Datumite sluzhat za na baba ti cantijanite ! Koj normalen na 31.01.2015 bi brishel postovi od 9 januar 2015 godina.
Do koga so manipulacii i lazhni nickovi !? Na forumov veke nema diskutanti tuku samo manipulanti.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by VOL Нед Фед 01 2015, 16:54

Kezhman velichanstveni напиша:Datumite sluzhat za na baba ti cantijanite ! Koj normalen na 31.01.2015 bi brishel postovi od 9 januar 2015 godina.
Do koga so manipulacii i lazhni nickovi !? Na forumov veke nema diskutanti tuku samo manipulanti.
c c c c .... Evil or Very Mad
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 16:55

Ти манипулираш!

Кој е датумот на постот на кинг на кој ти се повикуваш???
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Фед 01 2015, 17:03

Deneshen ! Ili i on e nekoj dupli nick ?


Последната промена е направена од Kezhman velichanstveni на Нед Фед 01 2015, 17:05. Мислењето е променето 1 пати
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 17:04

Денес не е 10ти Јануари колку шо знам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Фед 01 2015, 17:06

Ne znaesh.Objavuva post denes so datum od 10 januari !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 17:15

Како не знам. 

Постот на кинг и на конкит се на темава од 10ти Јануари. Сите ги виделе од тогаш до денес.

Проблемот е то шо изгледа ти имаш мака со читање, посебно датуми а и сакаш драми.

Мислам дека за својата невнимателност и избрзано вреѓање треба да се извиниш.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Фед 01 2015, 17:20

Koi site ? Zborish vo svoe ime,vo ime na svojot klon ili nekoj drug zbori vo tvoe ime ? Ovde so klonovive se e mozhno !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига Нед Фед 01 2015, 17:22

КЕЖМАНЕ!!!

Не замјувај!

Признај ја својата грешка и извини се.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by king Нед Фед 01 2015, 17:32

Kezhman velichanstveni напиша:Koi site ? Zborish vo svoe ime,vo ime na svojot klon ili nekoj drug zbori vo tvoe ime ? Ovde so klonovive se e mozhno !
Кежмане ....
... не обесуј ... или ај да не напишам како по нашки се вика за истото ...

мојот пост е напишан и о0бјавен на 10 јануари ...

...време е да си појдеш на очен лекар ...

...никој бе не ти е крив што незнајш пост да составиш, па се пишманиш и сам си го бришеш за кратко време по постирањето ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni Нед Фед 01 2015, 17:36

king напиша:
Kezhman velichanstveni напиша:Koi site ? Zborish vo svoe ime,vo ime na svojot klon ili nekoj drug zbori vo tvoe ime ? Ovde so klonovive se e mozhno !
Кежмане ....
... не обесуј ... или ај да не напишам како по нашки се вика за истото ...

мојот пост е напишан и о0бјавен на 10 јануари ...

...време е да си појдеш на очен лекар ...

...никој бе не ти е крив што незнајш пост да составиш, па се пишманиш и сам си го бришеш за кратко време по постирањето ...

Gledam deka ti mnogu znaesh post da sostavish.I tochkite na pochetok si gi iskopiral od nekogo !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by VOL Нед Фед 01 2015, 19:46

mora od NCD velicestveniot da gi iskopiral..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Форумски статистики Empty Re: Форумски статистики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот