ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разни известувања

+4
Admin
OSA
concrete
king
8 posters

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by king Пет Јан 09 2015, 23:07

VOL напиша:King.
 ti ne si normalen Laughing
Знам!
king
king

Posts : 11108
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 23:11

Zashto so takvi finti king ?
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by king Пет Јан 09 2015, 23:11

Какви?
king
king

Posts : 11108
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 23:13

Ufrlash zborovi vo mojot post koi ne sum gi napishal !
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by king Пет Јан 09 2015, 23:16

Величенствен!

... не претеруј ...
king
king

Posts : 11108
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 23:18

king напиша:Величенствен!

... не претеруј ...
Izvini ako nepravedno sum te obvinil.Neka mu sluzhi na chest na toj shto go napravi toa.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by чучулига Пет Јан 09 2015, 23:23

Честитки до двата нови модератори.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 23:27

i sega? Laughing

aj fala. od edniot Wink
VOL
VOL

Posts : 17149
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by чучулига Пет Јан 09 2015, 23:29

Е сега ќе летат крила.

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 23:30

mislis perduvi
VOL
VOL

Posts : 17149
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by OSA Пет Јан 09 2015, 23:31

king напиша:ОЅА е модератор на подфорумов.
Исто така и VOL е модератор на  овој подфорум и подфорумот ВЕСТИ ОД СВЕТОТ.
Сакав да го ставам наместо во Вести од светот за модератор во МАКЕДОНСКА ПОЛИТИКА .. но ме пишмани тоа што на два три пати напиша дека не е баш заинтересиран за политика ...

Нека им е честито и на двајцата!

Сега се две жени наспроти едно машко модератор...

..па кај го има тоа ...
jas rekov da  na ponudata ,vo meguvreme ako ste ja smenile ponudata trebashe da me izvestite ,
jas kazav da za moderator no ne pod ovoj uslov .
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by чучулига Пет Јан 09 2015, 23:32

VOL напиша:mislis perduvi

Цк.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 23:33

mene krilja ne mi porasnaa,  vrabec, ne se sekiraj. Wink
VOL
VOL

Posts : 17149
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by чучулига Пет Јан 09 2015, 23:36

OSA напиша:jas rekov da  na ponudata ,vo meguvreme ako ste ja smenile ponudata trebashe da me izvestite ,
jas kazav da za moderator no ne pod ovoj uslov .

Оти бе Оса?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by king Пет Јан 09 2015, 23:36

OSA напиша:
jas rekov da  na ponudata ,vo meguvreme ako ste ja smenile ponudata trebashe da me izvestite ,
jas kazav da za moderator no ne pod ovoj uslov .
Кој услов?
ke mi odgovorish ili razmisluvash 
sama moderator da  ,inaku se povlekuvam
king
king

Posts : 11108
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by чучулига Пет Јан 09 2015, 23:37

VOL напиша:mene krilja ne mi porasnaa,  vrabec, ne se sekiraj. Wink

А шо, пердуви да не ти пораснаја инаку?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 23:39

.. pa.. sram mi e da ti kazam so mi porasna... Embarassed Laughing
pernato cudoviste edno Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 17149
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by OSA Пет Јан 09 2015, 23:43

king напиша:
OSA напиша:
jas rekov da  na ponudata ,vo meguvreme ako ste ja smenile ponudata trebashe da me izvestite ,
jas kazav da za moderator no ne pod ovoj uslov .
Кој услов?
pa neli jas da bidam moderator ,no sama ,
zoshto chekashe da kazam da ,pa da mi sdoopshtish deka nema da bidam sama
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by VOL Пет Јан 09 2015, 23:47

Егото...

па и да, во право си, срамно е да ти расти од и за ништо.


aj pogleaj podobro dali nosot mi e vo oblaci.. Разни известувања - Page 4 Icon_wink
VOL
VOL

Posts : 17149
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by Kezhman velichanstveni Пет Јан 09 2015, 23:58

OSA напиша:
king напиша:
OSA напиша:
jas rekov da  na ponudata ,vo meguvreme ako ste ja smenile ponudata trebashe da me izvestite ,
jas kazav da za moderator no ne pod ovoj uslov .
Кој услов?
pa neli jas da bidam moderator ,no sama ,
zoshto chekashe da kazam da ,pa da mi sdoopshtish deka nema da bidam sama

Strashno e koga lugeto ne si stojat na zborot.A zborot beshe OSA da moderira tuka.Mislam deka OSA ke se zablagodari na ponudata i pred i da pochne da moderira ke zavrshi so taa epizoda.
Kezhman velichanstveni
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by king Саб Јан 10 2015, 00:00

OSA напиша:
pa neli jas da bidam moderator ,no sama ,
zoshto chekashe da kazam da ,pa da mi sdoopshtish deka nema da bidam sama
Такво нешто нигде не е напишано ...
..понатаму ... добро е да секој подфорум има повеќе модератори, а и сама мора да признаеш дека сега засега овој подфорум е најфреквентен па не е лошо да сте двајца ради поголемна покриеност ...
...што знам можда „утре“ бидете и тројца .... истото важи и за другите подфоруми ...

...како што гледаш јас се тргнав од модерирање на повеќе подфоруми, чекам некој да се јави и за политика (бар двајца) па и од таму да се тргнам

.. и за крај ... тоа што сте двајца немој да го погрешно разбереш дека е за некаква си ваша меѓусебна контрола ...  дека некој нема доволно доверба итн ...

..едноставно мислам дека овде се потребни двајца .. бидејки овде се скоро сите заебанции, јадачки и слично па со тоа и ризикот за ескалација на состојбата е најголем
king
king

Posts : 11108
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by Admin Саб Јан 10 2015, 00:03

хммм..имам еден предлог :  кинг со се сета модераторска свита да се нацртаат на кафе и колачи не подоцна од 20 овој месец, на локација која меѓу себе ќе си ја договорат...може???
Admin
Admin
Admin

Posts : 159
Join date : 2013-01-10

https://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by чучулига Саб Јан 10 2015, 00:06

Јас немам време на располагање тој период.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by OSA Саб Јан 10 2015, 00:06

king напиша:
OSA напиша:
pa neli jas da bidam moderator ,no sama ,
zoshto chekashe da kazam da ,pa da mi sdoopshtish deka nema da bidam sama
Такво нешто нигде не е напишано ...
..понатаму ... добро е да секој подфорум има повеќе модератори, а и сама мора да признаеш дека сега засега овој подфорум е најфреквентен па не е лошо да сте двајца ради поголемна покриеност ...
...што знам можда „утре“ бидете и тројца .... истото важи и за другите подфоруми ...

...како што гледаш јас се тргнав од модерирање на повеќе подфоруми, чекам некој да се јави и за политика (бар двајца) па и од таму да се тргнам

.. и за крај ... тоа што сте двајца немој да го погрешно разбереш дека е за некаква си ваша меѓусебна контрола ...  дека некој нема доволно доверба итн ...

..едноставно мислам дека овде се потребни двајца .. бидејки овде се скоро сите заебанции, јадачки и слично па со тоа и ризикот за ескалација на состојбата е најголем
togash trebashe da ostavish da odberam so koj ke bidam moderator 
koga me prasha bev samo jas ,i zatoa odgovoriv so da 
dokolku mora da bidat  dvajca ostavi da si go odberam partnerot ,a ne vaka na svrshen chin 
dokolku nemoze se otkazuvam javno
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by OSA Саб Јан 10 2015, 00:09

jas bi doshla ,no verojatno mojot uslov nema da bide prifaten i so samoto toa jas nema da bidam moderator


Последната промена е направена од OSA на Саб Јан 10 2015, 00:09. Мислењето е променето 1 пати
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Разни известувања - Page 4 Empty Re: Разни известувања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот