ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смеа,забава,вицови

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо Вто Дек 30 2014, 18:07

concrete напиша:
хан Ацо напиша:Не е Борко,току Боjко.
...добро де , не е битно лошото редење на буквите, прашав за локацијата на будење.... santa
Добро де,Бойко не се буди зато што нема потреба да спие.Он е Супермен Very Happy

Смеа,забава,вицови - Page 2 Lois(1)
хан Ацо
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Вто Дек 30 2014, 18:09

kako sto vekje napisav, manijakalna potreba za upikivanje "primetete ne' sakame da bideme prdez vo vasite gakji.."
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо Вто Дек 30 2014, 18:11

Смеа,забава,вицови - Page 2 Stranni_imena2-300x237
Laughing
хан Ацо
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо Вто Дек 30 2014, 18:19

Смеа,забава,вицови - Page 2 0192 Laughing
хан Ацо
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete Вто Дек 30 2014, 18:20

хан Ацо напиша:
concrete напиша:
хан Ацо напиша:Не е Борко,току Боjко.
...добро де , не е битно лошото редење на буквите, прашав за локацијата на будење.... santa
Добро де,Бойко не се буди зато што нема потреба да спие.Он е Супермен Very Happy

Смеа,забава,вицови - Page 2 Lois(1)
...што би рекле твоите возљубени срби......поштујем santa ..посебно сите ако му се од ова легло...
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete Вто Дек 30 2014, 18:22

хан Ацо напиша:Смеа,забава,вицови - Page 2 0192 Laughing
`...не си ваљда до толку будала, тоа џабез-от е најскапото... santa
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо Вто Дек 30 2014, 18:22

Смеа,забава,вицови - Page 2 1257892248_4_FT116_001255883-big Laughing
хан Ацо
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Саб Јан 03 2015, 11:45

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by OSA Саб Јан 03 2015, 14:45

me iznasmea vicot ...
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Саб Јан 03 2015, 21:01

Laughing  Laughing  Laughing


Јавачи на апокалипсата
-Кои сте вие?
-Четворицата јавачи на апокалипсата: Војна, Смрт, Епидемија и Глад.
-А кој е овој абдал со вас?
-ВМРО е тоа. Стажира.Laughing Laughing Laughing  


http://www.dokaz.mk/najdobrite-vitsovi-za-gruevski-vo-2014/
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by OSA Нед Јан 04 2015, 15:39

e ova e jako ...
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by YAS Нед Јан 04 2015, 17:03

Смеа,забава,вицови - Page 2 Favguard-embed

 • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420371598
  Никола Груевски
  Под итно најдете импакт-фактор за професорите од контрапленумот, да не се брукаме! #ПоздравПлеменци


  6 hours ago 
  Like
   · 
  Comment  • DJ X-Factor likes this.


   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420371947
    Ивица Боцевски Сакате фактори, а не ми дадовте да се потпишам на листата...Како може Ивица да се заобиколи?
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372182
    Илија Димовски Кај тебе беше пресуден факторот премислување
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420371947
    Ивица Боцевски А кој фактор е Саво?
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372182
    Илија Димовски Климачки
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372285
    Ѓорге Иванов Јас да бев фактор ќе имаше импакт ако се потпишев #ПоздравПлеменци
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372404
    Владо Бучковски Јас можам да ви бидам (за)клучен фактор!
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372493
    Сашо Мијалков Импакт-профил #ПоздравПлеменци испод палме! Од мене имате Black-up со 30-ка фактор за сите типови на дебела кожа :-)
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372591
    Диме Спасов Шефе, може мене на листата да ме ставите? Имам ново Johnson & Johnson шампонче со неутрален pH-фактор
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372701
    Зоран Ставрески Вие се заебавате со фактори, а ја имам фактури за плаќање!
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420371598
    Никола Груевски Да не се секираш, имам импактен план. Ќе носиме Закон за Бадник по брза постапка. Кога верниците ќе го кршат лепчето, после Господ ќе кршат по едно парче и за мене и за Владата #КешПлеменци
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372896
    Горан Трајковски УЈП Имам амандман. Само УЈП да биде овластена да иде на коледе
    6 hours ago 
    Like

   • Смеа,забава,вицови - Page 2 1420372986
    Гордана Јанкулоска Три години затвор за диви коледари со снег на кондурите. Нека трепка!
    6 hours ago 
    LikeYAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Нед Јан 04 2015, 17:08

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by YAS Нед Јан 04 2015, 21:56

Смеа,забава,вицови - Page 2 B6hEnlXCMAEPz_p

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Нед Јан 04 2015, 22:03

Laughing Laughing Laughing

и пак

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Саб Јан 10 2015, 23:44Солзи ми течат од смеење
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Нед Јан 18 2015, 20:28

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Нед Јан 18 2015, 20:32

Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by king Нед Јан 18 2015, 23:35


хихихи

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete Пон Јан 19 2015, 11:08

..она беше OSA???..стварно бе.., каде исчезна тоа момиче????
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Пон Јан 19 2015, 16:02

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пон Јан 19 2015, 16:07

vrabec. stotuku se javi gledac, nekoj Mende Trajkovski, kaj baba rada u emisija.
mesto trabunjaat za voda, kolku bilo zdravo da se pie, kako da pie.

I taka ovoj se pretstavi I stotuku kaza
".. jas sakam zdrava voda, eve, redoven konsument sum na voda, .."

I..taka..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Пон Јан 19 2015, 16:11

Laughing Laughing Laughing

Фала В. 

Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Пон Јан 19 2015, 16:26

Аахххахахахахахахааа

неможам да престанам да се смеааааааам..

Видеово го видов пред некоја недела некаде и се изнасмеав (се зафркавафме дома)...

Коментарот на Трендо... бесценето!!!

Трендо, дајбоже да живејш здрав и прав 100 години за смеењево!!!

http://off.net.mk/video/razno/misterii-na-orgazmot
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пон Јан 19 2015, 18:12

ebate metodot.
pa I ja isteruvam orgazam, samo vo obraten pravec , on mavta prema gore, go turka, ja go vlecam prema dole..i izleguva, toj , gjavolot-orgazam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 2 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот