ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смеа,забава,вицови

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Сре Окт 28 2015, 18:36

VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Пет Окт 30 2015, 23:26

Не, нечини дрогирањето... 

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/ubio-je-imaginarnog-prijatelja-prijavio-se-policiji-i-dusu-ispustio-od-plakanja-clanak-1998867

чоеко мака си има а јас се изнасмеав...

не, ич нечини дрогирањето.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Вто Ное 03 2015, 20:02

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Чет Ное 05 2015, 18:53

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete Пет Ное 20 2015, 23:09

..слушам успеале у некој подрум у Чаир да најдат и запленат ФАБРИКА  за производство на бренд патики. Работела пред секој пазарен ден со серии од 400-500 пара. Страва и ужас...
У Крушопек има цела фармацеутска индустрија за бели прашаци..., ама тие се без бренд, па затоа не ги ни чепкаат... Smile
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Пет Дек 04 2015, 19:01

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Нед Дек 06 2015, 18:06

VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пон Дек 07 2015, 19:17

pis mori dzukelo! Laughing Laughing Laughing


more inaeet.. Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пон Дек 07 2015, 19:23

sakam vakva!!


Twisted EvilTwisted Evil:twisted:tibam zivotinceto, ima da ja s'skam po lugje ke ja izdresiram Laughing Laughing Cool
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Сре Дек 09 2015, 23:26http://www.b92.net/ljubimac/ostale-zivotinje.php?yyyy=2015&mm=12&nav_id=1072592

Кога е веќе заробено, барем некој го забавува
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Саб Дек 12 2015, 16:50

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Саб Дек 19 2015, 12:38

Од мотика

Мажот и маргаритката (виц)
Во 16 век: ќе ја видам, нема да ја видам
Во 17 век: ќе ме погледне, нема да ме погледне
Во 18 век: ме сака, не ме сака
Во 19 век: ќе ми прости, нема да ми прости
Во 20 век: ќе се крене, нема да се крене
Во 21 век: маж ли сум, жена ли сум…
http://www.motika.com.mk/mazhot-i-margaritkata-vic/
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Сре Дек 23 2015, 19:47

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Нед Дек 27 2015, 11:50

Смеа,забава,вицови - Page 9 CXLV08BWAAIuc3R

lol! lol! lol!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Нед Дек 27 2015, 18:29

..wow....
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Нед Дек 27 2015, 18:32

Very Happy Very Happy Very Happy

те насмеа се надевам?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пет Јан 08 2016, 00:36

Смеа,забава,вицови - Page 9 Asians_2cef48_5012331
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пет Јан 08 2016, 00:36

Смеа,забава,вицови - Page 9 American+army+vs+russian+army_540c1f_5687915

Смеа,забава,вицови - Page 9 Russian-woman-vs-usa-army
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пет Јан 08 2016, 00:44

Смеа,забава,вицови - Page 9 1795562_644973662204729_1886268324_n
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Пет Јан 08 2016, 00:46

Смеа,забава,вицови - Page 9 Funniest_Memes_america-is-for-americans_19649
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Сре Јан 13 2016, 09:44

Да си знајте дека денес бил "Денот на гипсот"

Смеа,забава,вицови - Page 9 Denot-na-gipsot-144371

http://off.net.mk/lokalno/makedonshtina/denot-na-gipsot

Ете така!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Сре Јан 13 2016, 09:48

ke mu se fati za mandaloto, drugo sabajle moze cement da mu isturi pa neka pisuva posle kolku saka.....
ih, da mu teknalo, zivo jajce da skrsi I da mu zalepi list od Nova Makedonija Twisted Evil Twisted Evil ke nema vreme  za "krsenje race" od grebenje staklo...
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Чет Јан 21 2016, 20:21

koga ke se pretera so obozavanje na.....goveda Laughing Laughing Laughing
na glava ke ti se kacat
Смеа,забава,вицови - Page 9 Suicide-Attempt-Of-An-Indian-Buffalo-Funny-Animals-Pictures
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL Чет Јан 21 2016, 20:23

da se znae koj e koj... Twisted Evil I koj komu sluzi
Смеа,забава,вицови - Page 9 Funny-animal-dentist-buffalo-and-bird-picture-445x304
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига Чет Јан 21 2016, 20:51

VOL напиша:da se znae koj e koj... Twisted Evil I koj komu sluzi
Смеа,забава,вицови - Page 9 Funny-animal-dentist-buffalo-and-bird-picture-445x304
шо е вицот?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Смеа,забава,вицови - Page 9 Empty Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот