ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Страна 2 of 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king Вто Ное 25 2014, 10:10

500 еура???????

... не е премалку ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Вто Ное 25 2014, 10:12

Ааааааа.....

Embarassed

еми сега... то е

Laughing Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Вто Ное 25 2014, 10:14

king напиша:500 еура???????

... не е премалку ...

шо знам...

толку чинеше.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by Centarec Вто Ное 25 2014, 10:16

да си жива и здрава ми го продужи животот се изнасмеав прописно Smile

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Вто Ное 25 2014, 10:18

Centarec напиша:да си жива и здрава ми го продужи животот се изнасмеав прописно Smile

Најискрено ептен ми e мило. Very Happy

Имај преубав ден исполнет со смеа 

Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king Вто Ное 25 2014, 10:19

чучулига напиша:
king напиша:500 еура???????

... не е премалку ...

шо знам...

толку чинеше.
јблг ... да земеш хидроагрегат, црева, цилиндри, разводник, манометар, да напрајш носечкото тело, контроли ... сето тоа да го склопиш, продадеш со царина и се шо следи у дистрибуција .... малку ми изгледа..

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king Вто Ное 25 2014, 10:35

А бе ... тоа играчка било ...
..поефтино и поефикасно ми е ... 200 денари за цепење кубик да платам ..
... бар нема место да ми зафаќа ... играчката ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Вто Ное 25 2014, 10:43

Јас не си ја давам играчката па шо сака нека биди.

Му се прам јака на чучулиг Very Happy Very Happy Very Happy

Феминистичко машинче!

Very Happy  Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by Sahara raj Вто Ное 25 2014, 17:26

Abe King kakva masina kakvi 500 evra, eve sto koristi Cuculig!
E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 2n3n6c

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by OSA Нед Дек 07 2014, 02:43

Sahara raj напиша:Abe King kakva masina kakvi 500 evra, eve sto koristi Cuculig!
E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 2n3n6c
denes doznav deka 'brichenjeto so sekira '  bil turski obichaj ,potochno pred svadbata zetot go brichele na devojachkata vecer no so sekira ,ne so brich ......
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by concrete Вто Дек 16 2014, 20:11

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Dsci0110
..да се пофалам..како ја конструирав, интегрирав и испорачав пред 5 години, така беспрекорно функционира... Very Happy Very Happy Very Happy
..процесира отпадни прехрамбени масла во суровина за биодизел се по ISSC EU   Wink


Последната промена е направена од concrete на Вто Дек 16 2014, 20:14. Мислењето е променето 1 пати
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Вто Дек 16 2014, 20:14

Па и треба да се пофалиш!!!

Алал да ти е!!!

А го предаваш знаењето некому?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by concrete Вто Дек 16 2014, 20:17

..не бе... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Вто Дек 16 2014, 20:19

Оти не?

Земи некое дете под закрила, научи го.... убо би било.

И за тебе и за детето.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by concrete Вто Дек 16 2014, 22:20

чучулига напиша:Оти не?

Земи некое дете под закрила, научи го.... убо би било.

И за тебе и за детето.
ех Чучулига јас некако  одсекогаш поише завлекуам накај Ленардо, отколку накај Андреј (...Верочио Very Happy )
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Вто Дек 16 2014, 22:25

Smile

секој има право на избор.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king Сре Дек 17 2014, 00:04

чучулига напиша:Оти не?

Земи некое дете под закрила, научи го.... убо би било.

И за тебе и за детето.
Зошто заинтересирани ... ни за лек нема нигде ....

Сега појасно ли е?
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Сре Дек 17 2014, 00:06

Ич не

Ти си тој шо ги има знаењето или ти го распределуваш?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king Сре Дек 17 2014, 00:10

чучулига напиша:Ич не

Ти си тој шо ги има знаењето или ти го распределуваш?
Не ја не сум од оние на кои низ уши им тече ... мозокот...
..типично ..просечно глуп сум ...
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Сре Дек 17 2014, 00:13

Абе не навлегвам шо си и тн.

оти си зеде за право да одговараш непрашан?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king Сре Дек 17 2014, 00:15

чучулига напиша:Абе не навлегвам шо си и тн.

оти си зеде за право да одговараш непрашан?
..не сме у школо ...учителке ...
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Сре Дек 17 2014, 00:16

Реков дека не сум учителка.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king Сре Дек 17 2014, 00:24

чучулига напиша:Реков дека не сум учителка.
Па така се понашаш ....


 одговараш непрашан?
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига Сре Дек 17 2014, 00:30

то е легално прашање... учителка би те прозвала  веројатно.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI - Page 2 Empty Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот