ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предлози и прашања

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Предлози и прашања  - Page 4 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by king Сре Дек 31 2014, 14:13

Кај трчаш бе ....
... уште не е направена завршна сметка ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања  - Page 4 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Centarec Сре Дек 31 2014, 14:35

епа прави ја ајде Smile само кажи дали ќе биде у кеш или ко еден наш познат транзициски бизнисмен у умирање што даваше на времето бонус во форма на канти сирење или свинско од некоја негова штипска фарма : )

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања  - Page 4 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by king Сре Дек 31 2014, 14:39

Нема да има дидвиденда .... целата сума ќе биде инвестирана во развој ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања  - Page 4 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 04:54

king напиша:Нема да има дидвиденда .... целата сума ќе биде инвестирана во развој ...
ili pomoderno go toa vikat "reinvesticija "
pa za dzabe li pishuvavme ,100 posta  edna akcija ,a akciite ne se za ukras ,tuku za dividenda ...
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања  - Page 4 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by concrete Чет Јан 01 2015, 12:01

...доброутро осичке, среќна ти 2015-та , како гледам и у глуво доба ноќи...новогодишна башка, само на пара мислиш... santa
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања  - Page 4 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 12:46

concrete напиша:...доброутро осичке, среќна ти 2015-та , како гледам и у глуво доба ноќи...новогодишна башка, само на пара мислиш... santa
dobro ti utro i na tebe ,....e pa koga ke si gi potroshish bez "usul " ke gi barash bez ogled na vreme 
p.s. shto mozam dodeka ste debatirale vcera u uljudno vreme ,jas ostvaruvav ,pa koga nachekam vreme ,odma odgovaram ,da ne mi stoi ...na dushata de 

p.p.s. jas ne sum gastarbajterka ,mojata plata  tolku trae od 17 casot na 31  ,do 5 casot na 1 ,tolku e 
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања  - Page 4 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот