ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предлози и прашања

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA Пон Ное 24 2014, 21:55

Sahara raj напиша:Osa! sto poise se kolnat u cesnost i regularnost, odma da ti e jasno deka nema nisto od toa. Postovi se kradat odnosno upisuvaat na tugjo konto kako i se vo drzavava zadnive 7-8 godini! Na kraj ke te primoraat za nekoj evtin rucek da si gi sitnes tvoite postovi predthodno desetpati obezvredneti!Twisted EvilTwisted EvilTwisted Evil
i ti primeti ???  glej sega ja prakam eden post ,i odma na forum duplo se pojavuva istiot post ...shto li e sega ova ?
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA Пон Ное 24 2014, 22:00

YAS напиша:Транзициски профитери...Предлози и прашања - Page 3 Smiley-laughing021
greshka si ,nie treba da sme takvi ,a oni se od onie nevinite (ljumferdzii)
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by чучулига Пон Ное 24 2014, 22:02

Оса бе,

се отепаја луѓето да ти објаснат за регистрирањето на постојте. 

Од друга страна ти велиш дека дома си имаш АјТи инжињери.

Прашај дома, ќе ти појаснат.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by concrete Пон Ное 24 2014, 22:11

...ова кружоков на обожаватели на делото на Herr Бране, паркобрани и зајковисти..ептен бе јадачи на бурек излегоа...ко да се качени на гајба , а не на топло у фин форум за политика, техника и кафанска музика... Very Happy Very Happy Very Happy
Всушност со фин штрех па фркет не работат .., но није битно... Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Sahara raj Пон Ное 24 2014, 22:27

Sto deka duplo ti iskacaat postovi koga brojcanikot na drugo mesto broi a kaj tebe stoi!? ebetebeljaebatebrojcanikot!

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by чучулига Пон Ное 24 2014, 22:37

concrete напиша:...ова кружоков на обожаватели на делото на Herr Бране, паркобрани и зајковисти..ептен бе јадачи на бурек излегоа...ко да се качени на гајба , а не на топло у фин форум за политика, техника и кафанска музика... Very Happy Very Happy Very Happy
Всушност со фин штрех па фркет не работат .., но није битно... Cool

Сигурен си дека се работи за асли Бранковисти, заевисти, паркобрани?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA Пон Ное 24 2014, 23:14

чучулига напиша:Оса бе,

се отепаја луѓето да ти објаснат за регистрирањето на постојте. 

Од друга страна ти велиш дека дома си имаш АјТи инжињери.

Прашај дома, ќе ти појаснат.
ne si nemam doma za stalno IT inzinjeri ,odvreme navreme samo ,zatoa ke pochekam ...a tebe ti e jasno .i kaj tebe isto broi ,ko kaj mene ?
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by чучулига Пон Ное 24 2014, 23:21

Јасно ми е.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA Пон Ное 24 2014, 23:25

чучулига напиша:Јасно ми е.
ti poishe se razbirash vo tehnikata zatoa ti e jasno
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by king Пон Ное 24 2014, 23:29

ОЅА има пост помалку ....
... за да го зголеми контото почнала и дупло да постира...

...  прљаво игра ...


Последната промена е направена од king2 на Пон Ное 24 2014, 23:30. Мислењето е променето 1 пати
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by чучулига Пон Ное 24 2014, 23:30

Мххххххм... јас сум основачот на епл Бог да го прости.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by king Пон Ное 24 2014, 23:39

На тој што од најобични гаџети створи фетиш и прескапо ги продава!

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by чучулига Пон Ное 24 2014, 23:47

king2 напиша:На тој што од најобични гаџети створи фетиш и прескапо ги продава!

Ако се однесува на Стив Џобс .. па не сум глупа... рачунам на занесотките.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by king Пон Ное 24 2014, 23:49

И тоа што викаш ... премногу ги има ...
... ајфон да иам, макар и у скинати патики одел ..

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by king Пон Ное 24 2014, 23:55

хан Ацо напиша:За Бугари акции ке има ли?
Very Happy
Има бе .....
... ова ти е интернационално акционерско друштво ...
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by OSA Пон Ное 24 2014, 23:57

king2 напиша:ОЅА има пост помалку ....
... за да го зголеми контото почнала и дупло да постира...

...  прљаво игра ...
kasnish so uvidjajna ...ushte preeska kazav za da me zbunite da ne vi se bunam ,pocnavte po dvapati ist post da mi go "shtampate "...
vidi jas ovoj "falsifikat "ke go raschistam ne sum jas od SDSM ,pa taka da ostavam ,nego mislev da ne sakate vie neshto da kazete vo vasha korist i da mi go olesnite istrazuvanjeto !!!!???
eh za ovakvi raboti si treba A 1  TV ,odma ke kazeshe
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Centarec Саб Ное 29 2014, 09:57

еј јебе нешто форумов 3-4 поста кога ги испраќам ми вика page not available и после мора од ново да се куцаат...

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by concrete Саб Ное 29 2014, 10:14

Centarec напиша:еј јебе нешто форумов 3-4 поста кога ги испраќам ми вика page not available и после мора од ново да се куцаат...
и јас приметуам, изгледа хостаџииве ни намигнуат околу нивото на гориво,   или има навалица од логирања.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Sahara raj Саб Ное 29 2014, 12:43

Centarec напиша:еј јебе нешто форумов 3-4 поста кога ги испраќам ми вика page not available и после мора од ново да се куцаат...
Na vas od centar se nesto ne vi e potaman! Te konekcija, te liftovi ne vi rabotat, drvata vi smetaat, malku vi se katni garazi, konencijata vi pagja....ova go spomnav mislam..... Evil or Very Mad

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by reiter Саб Ное 29 2014, 12:56

2-3 дена исто е и кај мене..
Предлози и прашања - Page 3 Veter11
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by reiter Саб Ное 29 2014, 12:58

барав во чпп како се брише профил на форумот но не најдов.Има ли таква опција?
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by king Саб Ное 29 2014, 13:34

Nema!

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Centarec Сре Дек 10 2014, 23:03

иам едно прашање....ШТО СЕ ТРЕСЕТЕ БЕ??? : ))))

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by чучулига Сре Дек 10 2014, 23:12

Иииииииии шо прашааааааааааа!!!

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Centarec Сре Дек 31 2014, 14:05

абе ќе има распределба на дивиденда пошто нели акционерско друштво?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Предлози и прашања - Page 3 Empty Re: Предлози и прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот