ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поздрави и честитики

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Сеп 01 2015, 13:14

Sto bobo, toj da bil fraer nemalo so sekerna trska da se omuzi Smile
ima mnogu jebaci - presretaci, za sturm:)
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by sprinter007 Вто Сеп 01 2015, 13:24

Ако досега не си го направил тоа, немој и понатаму. Мислам, да му плаќаш на Инка. Очигледно те држи во заблуда и не ти објаснил дека шкунерот ти е од поодамна потонат, а бродот на пастирот пропушта од сите страни. Плус и не ти го пренел мојот совет, да постапиш како одредени припадници од редот на глодарите. Освен, ако ти веќе не си го напуштил бродот што тоне. Very Happy Very Happy Very Happy

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Сеп 01 2015, 13:40

A be sprinkler, ke stancate pak mrezasti carapi so partiski znakcinja pred izbori?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига Вто Сеп 01 2015, 13:50

Невообичаени се ова поздравите и честитките  или само мене така ми се чини?

scratch
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Сеп 01 2015, 14:01

Pa, pozdravi go sprinkler njuskalovo, i cestitaj mu ja titulata "eban , zbog zaradi njuskanje" Smile Smile Smile
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by king Чет Сеп 03 2015, 21:45

Специјален поздрав до една наша ценета членка ...


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Чет Сеп 03 2015, 21:47

iii.. ova kako ide , za lokanje.. Laughing Laughing Laughing
eve pozdraff
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by concrete Пет Окт 02 2015, 11:28

concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Дек 22 2015, 11:58

konkrit, king..
cestit DEN.. Wink
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by concrete Вто Дек 22 2015, 12:16

Поздрави и честитики - Page 6 1055287_24_02
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by king Вто Дек 22 2015, 13:47

Toa што се славеше на 22 си иба мамата на најлош можен начин ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by concrete Чет Дек 31 2015, 15:48

..која тишина на Форумов, очигледно Новогодишнoто славење почнало...
Па среќна ви Нова Година 2016-та и многу здравје, радост и секакви успеси во таа по се изгледа тешка година...... на сите кои пишувме овде и на оние кои само читаат..
........уште еднаш се' најубаво!!!

Поздрави и честитики - Page 6 Wishingyouchristmascheer01
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Чет Дек 31 2015, 15:59

fala, konrkit, isto i tebe i na clenovive na forumov, pa dogodina sto i da pisuvame vazno vo mir da pisuvame..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига Чет Дек 31 2015, 15:59

И од мене до сите едно огромно, светло и позитивно: 

Се' најдобро во Новата Година!  Very Happy
Поздрави и честитики - Page 6 Stock-photo-18884924-lipstick-kiss
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by king Чет Дек 31 2015, 19:31

Се најубаво во новата 2016 година!


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by gestapo Саб Јан 02 2016, 14:39

SREKNA NOVA 2016 GODINA NA SITE SHTO NE CHITAAT
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Саб Јан 02 2016, 14:42

i tebe herr gestapo
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига Саб Јан 02 2016, 14:49

ditto Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Јан 05 2016, 20:32

Поздрави и честитики - Page 6 Kade-i-da-si-za-badnik-doma-da-si-1
Коледе леде
паднало греде
утепало деде
деде се мачи
баба го квачи
со четири јајца
гускини, шаткини.
Денес е Коледе,
утре е Божиќ
ќе колеме теле
теле вика леле
не колете мене
ќе ви купам зеље
да месите пита
да јадете сите.
Коледееееееееее…

za mnogu godini ..
zdravje pred se' na site ..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига Вто Јан 05 2016, 20:49

За многу години.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Јан 05 2016, 21:56

ti dojdoa koledarcinja?
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига Вто Јан 05 2016, 21:59

Нема многу деца ова време низ планина...

ни возрасни нема додуша.

Си мислам од волците можи ќе да е.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Јан 05 2016, 22:01

pa idi ti na kolede Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига Вто Јан 05 2016, 22:03

Утре боже здравје, по ден.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL Вто Јан 05 2016, 22:06

ke te jadat volcite, more Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Поздрави и честитики - Page 6 Empty Re: Поздрави и честитики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот