ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вести од ЕУ

Страна 24 of 35 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Next

Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Пет Јан 08 2016, 19:15

..полецка дефинитивно се лизгаат од почетната позиција педофилистичари , кон азган-педери....видливо е и со голо око..... Само кретени меѓу нас можат да помислат дека ни се некаква алтернатива , па уште некоја која ќе не направи  подобри.... Освен,  ако во нивните со сорос загадени мозочиња педеризмот не е највисок степен на развој на капитализмот.... Shocked
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Пет Јан 08 2016, 19:50

Вести од ЕУ - Page 24 1032827279
дојче страссе хојте.......
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by VOL Пет Јан 08 2016, 19:51

na zdravje neka im e.
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Пет Јан 08 2016, 20:01

Фрау Бундесканзелаен Меркел
Вести од ЕУ - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcTPc32MaOVWOqkrrn0tgIMHXstsff08BM1o0i1iUeQNPchfYNsbig
ан дизем абнт.... Sad
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by VOL Пет Јан 08 2016, 20:02

ke I digne suknja I nejze, nekoj siriec....
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Саб Јан 09 2016, 00:55

VOL напиша:ke I digne suknja I nejze, nekoj siriec....
...ма јок.., ни тие , ќе мораат на најдат некој Тачи од тоа косовските..... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by чучулига Саб Јан 09 2016, 01:01

Абе еј?

арни сте инаку? 

и шо сега? вие го откривте буричкањето под сукња.... ууу јеаа....
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Саб Јан 09 2016, 01:04

чучулига напиша:Абе еј?

арни сте инаку? 

и шо сега? вие го откривте буричкањето под сукња.... ууу јеаа....
...арни, бар така мислам , а кој да ти го знае.... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by чучулига Саб Јан 09 2016, 01:06

I love you I love you I love you
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Саб Јан 09 2016, 17:09

во цела Европа (без Русија) има околу 40 милиона муслимани,  повеќе од 2/3 се помалди од 25 години, 10 % од нив веќе ја голтнале или лесно ќе ја проголтаат фундаменталистичката јадица..т.е. остатокот на популацијата на Европа за нив се некој кој треба да се убие...по овој или оној основ...
Значи имаме проблем.
Педофилистичарите од некоја причина не сакаат да го видат.....
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by VOL Саб Јан 09 2016, 18:10

demografskite grubi analizi kazuvaat deka , barem polovinata se solidno situirani zatoa sto drzat do familijarnite vrednosti pa forimiraat semejni zaednici, zavisat od rabotata vo zapadnite zemji ili drzat nekakvi mali ili sredni biznisi.
po najnovive slucuvanja, odnosno po otkrivanje na vistinskoto lice na islamot, na niv se gleda "so drugi oci".

ima idioti koi od fanaticki pobudi ke posakaat 72 devici.. iako rusite otvorija ne vrata tuku cel koridor za nivnite niskobudzetni zelbi, pa iljadnici I iljadnici so karta kupena od Putin patuvaat kon  seksualniot raj za muslimani..

ako im e vozi namesto bmw, Mercedes, vw - pikap tojota so montiran DShK mitralez , samo napred, no na raznorazni Ljulzimi, Fatmiri I slicni - poarno im e da glumat ludilo, od vreme na vreme namesto u suknji I sandal da odat u farmerki I adidas patiki u dzamija..
..nedaj boze da se omasovat na balkanot- isposten I unisten od nivnite a I necii drugi vojni..
.. ke isceznat kako kapka voda na mnogu zezka ringla.najverojatno nepovratno.

ne znam samo koj kuropusacki Klinton ke gi spasi ovojpat.
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by кнез Саб Јан 09 2016, 19:23

Европа го менува идентитетот а вистинска побуна освен некојси ПЕГИДИкој се комични и веројатно и создадени од тие кои го прават ова.

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Нед Јан 10 2016, 11:34

кнез напиша:Европа го менува идентитетот а вистинска побуна освен некојси ПЕГИДИкој се комични и веројатно и создадени од тие кои го прават ова.
и јас така мислам.., се е тоа една голема шарада.. Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by king Вто Јан 12 2016, 23:11

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=5228515

... нели се у нато ... па кој таков не им дадат некој нивни авион ... туку ги крпат со половна роба

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by VOL Вто Јан 12 2016, 23:14

king напиша:http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=5228515

... нели се у нато ... па кој таков не им дадат некој нивни авион ... туку ги крпат со половна роба
kakov avion, be, mozat sega samo da vulkaniziraat gumi od avioni, i da sobiraat slikici od avioni..
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Вто Јан 12 2016, 23:23

VOL напиша:
king напиша:http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=5228515

... нели се у нато ... па кој таков не им дадат некој нивни авион ... туку ги крпат со половна роба
kakov avion, be, mozat sega samo da vulkaniziraat gumi od avioni, i da sobiraat slikici od avioni..
..не заебаај , Тони Илиев прави добри авиончиња, а има и некои ептен дизајнирани жирокоптери....
Вести од ЕУ - Page 24 Thumb.php?src=http:%7C%7Caeroplanesdar.com%7Cwp-content%7Cuploads%7C2015%7C12%7CIMG_7953n1Вести од ЕУ - Page 24 71c9bce728urn-jpg-320-232-cc-dri-xcpnia1crh Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by VOL Вто Јан 12 2016, 23:27

I vikas ova e idninata na blgaristanskata avijacija>?
e pa togas ova e PVO za nejto ejr forces bulgaristan
Вести од ЕУ - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcRW9NMyE-1moKJ2-M6LU6mm1owN5tkG2LmEQYDX84qnYAUUMpW5
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by king Вто Јан 12 2016, 23:29

Аиииии ..па иам еден таков чатал ... готови се ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by king Пон Јан 18 2016, 12:13

Готови се, емериве почнуваат одоколу да и тураат крст...
... а ние допрва чекаме да влеземе ... Twisted Evil Twisted Evil

http://kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=88332

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Пон Јан 18 2016, 12:59

king напиша:Готови се, емериве почнуваат одоколу да и тураат крст...
... а ние допрва чекаме да влеземе ... Twisted Evil Twisted Evil

http://kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=88332
...американците се дебели ко прасиња и нив ништо освен хамбургер не ги интересира , а не па европа. Проблемот го праат оние кои ги товат па колат тие прасиња , а тоа се кошерите кои фронтално после втората светска војна ја презедоа америка . Какви ванземаљци , какви бакрачи ...само хазари. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Хазари на патот за поробување на целиот свет. Исиловци им се само скалило кое го изградиле за нагоре по тој пат... Cool
Вести од ЕУ - Page 24 2Q==
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by king Пон Јан 18 2016, 22:41

Токмак!!

http://plusinfo.mk/vest/54715/slovenija-predlaga-pogolema-pomosh-za-Makedonija-okolu-begalcite

Па ако ја контролираат ко што треба јужноциганско-турската граница т.е ЕУ-Турција тогаш на македонско-јужноциганската не ќе има потреба од никаква контрола

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10748
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Пон Јан 18 2016, 23:20

king напиша:Токмак!!

http://plusinfo.mk/vest/54715/slovenija-predlaga-pogolema-pomosh-za-Makedonija-okolu-begalcite

Па ако ја контролираат ко што треба јужноциганско-турската граница т.е ЕУ-Турција тогаш на македонско-јужноциганската не ќе има потреба од никаква контрола
..тоа само покажува дека кошер-американциве пак не местат. Некаде прочитав дека Македонија наводно е многу ретко населена земја, приемчива..т.е. со искуство за муслимани и навикната на нивните јебачки навики.... Shocked
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by VOL Чет Јан 21 2016, 15:40

POLSKO -UKRAINSKIOT fenomen..
Polska bese zrtva na fasizmot.. poljacite be bukvalno pregazeni od nacistite.
po drzavi najmnogu stradase Belorusija ( najmnogu izgubeno naselenie!)
 Ukraincite, nema ni potreba ovde da se komentiraat, nivnite "edinici" denes nosat svastiki i nacisticki obelezja!
nivnoto pravoslavie e unionosticko-tie se poklonija na papata.. obredite se istocni, no sef im e Vatikan.
tokmu tie imaat najgolemo ucestvo vo rasturanjeto na drzavata, no nejse.

Poljacite, se denes blagodarni ete, na zapadot sto gi oslobodil od samite sebe si.

"
http://tass.ru/en/politics/850193

In Poland occurred another cynical act of vandalism against a Soviet memorial. In Szczecin, unidentified persons desecrated the Monument of Gratitude to the Red Army in a central square," the ministry said. "Significantly, this is the second case of the kind over recent several months - in September, 2015 stars were stolen from five burials at the place, where over 3,000 Soviet military are buried."

More:
http://tass.ru/en/politics/850193


unistuvaat i obescestuvaat grobista kade sto se zakopani sovetski vojnici koi ja oslobodile polska od nacistite..
normalno, vo duhot, na , novite amerigovnarski vremnija, moderno e toa.


nema grad vo istocna i centralna evropa kade sto nema spomenik na crvenata armija i na padnatite borvi za osloboduvanje na nivnite zemji...od nacistite..

a katolickive janicari, svoevremeno proglaseni za niska rasa, koja sluzi za seksualno zadovoluvanje na zapadot, prednjacat vo plukanje vo vetar.
VOL
VOL

Posts : 16857
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by concrete Чет Јан 21 2016, 18:01

..хммм.....изгледа не било само сексуално задоволување , накотиле тие потомство очигледно....со благослов на папата..
.....мое искуство од тамошниот терен кажува дека пољаци , ама ич, онака мортус пијани, (ам ич и со букви) не им е гајле кој им ги праи тоа  пољачињата.... Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Вести од ЕУ - Page 24 Empty Re: Вести од ЕУ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 24 of 35 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 35  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот