Ме бендисва

Страна 14 of 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Апр 11 2016, 00:01

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Апр 11 2016, 00:16

Хамјлих не знам да изведам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Апр 14 2016, 21:02


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 17 2016, 20:51

http://off.net.mk/video/reklami/animal-ishareti

Ха, колку интересно осмислено Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 17 2016, 21:01

vrti suci--tucanje Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Пон Апр 25 2016, 20:18

...за VOL директно од АЕРО 2016 во Фридрихшафен....
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Апр 25 2016, 22:19

dobra p(t)icka na vertikalecov, dobra Smile
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Пон Апр 25 2016, 22:49

VOL напиша:dobra p(t)icka na vertikalecov, dobra Smile
.....на вертикалецот или покрај вертикалецот??? Wink  чехињи посебно оние кои си ги носат на саем...отсекогаш биле авиони...
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Апр 25 2016, 22:53

hehehehee....
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Саб Мај 07 2016, 08:05


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Саб Мај 07 2016, 08:22

http://www.kurir.rs/zabava/zanimljivosti/foto-na-najneverovatnijim-lokacijama-ovo-su-najfascinantnije-fotografije-u-2016-godini-clanak-2254371

Убав е светот, да.....

ме бендисва и сакам кога го гледам и низ туѓи очи.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Мај 22 2016, 09:52

Veleska bolnica..
Shocked


a be doma da vi idat na "serenje" ebemviglupdoglupog
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Саб Јун 11 2016, 11:44

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Јун 16 2016, 13:08


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Чет Јун 16 2016, 14:30

....колку ни е невино и наивно Чучулигичево..., да не е птичка ...ќе кажев уште на млекце мириса... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Јун 16 2016, 15:00

Mad Mad Mad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пет Јун 17 2016, 05:25

ej, ej, ej.....
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Пет Јун 17 2016, 08:44

VOL напиша:ej, ej, ej.....
...што ејејучеш бе, гледаш дека со цел памет очекува арапин да ја натера ќерката у некои прозирни велови да ти игра на шипка усред Париз....., а бе тоа веќе ни бебцине у јасли не помислуат..... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Јун 23 2016, 00:58


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Сре Јун 29 2016, 09:29

Хихихихиххииии

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/otac-uporno-urnebesno-ismejava-cerku-na-instagramu-osvojio-je-internet-u-procesu-covek-je-legenda-clanak-2329563

не можам да престанам да се кикотам...

браво за чоеков Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Сре Јун 29 2016, 10:08

чучулига напиша:Хихихихиххииии

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/otac-uporno-urnebesno-ismejava-cerku-na-instagramu-osvojio-je-internet-u-procesu-covek-je-legenda-clanak-2329563

не можам да престанам да се кикотам...

браво за чоеков Very Happy
..се гледа дека му ја направил комшијата...затоа вака ...пука од мука ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Сре Јун 29 2016, 20:06

чучулига напиша:Хихихихиххииии

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/otac-uporno-urnebesno-ismejava-cerku-na-instagramu-osvojio-je-internet-u-procesu-covek-je-legenda-clanak-2329563

не можам да престанам да се кикотам...

браво за чоеков Very Happy

e- a koga kerka mu ke stavi slika so nigerski u usta, ili na drugo mesto, e bas da go vidam kako ke ja odglumi taa slika Twisted Evil
koga togas ke im skisne na decava, a ona I ne e taka dete, ke se kae sto gi ponizuva ( ako oni taka se osekjaat kako ponizeni...)
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Сре Јун 29 2016, 23:02

море ама сте негативнииии...

ц ц ц

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Сре Јун 29 2016, 23:14

ne be.
bas bi bilo zabavno, koga ke potporasne kerkicevo pa I skurci od glupiranjevo na tatka i.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот