Ме бендисва

Страна 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Пон Мар 21 2016, 16:50

avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Чет Мар 24 2016, 23:41

dobra sisa
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Саб Мар 26 2016, 21:24

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Дежаву

(од кај сега некои употребват некакво "дежави" не знам... кај нас на село е од стално дежаву)

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Саб Мар 26 2016, 23:06

...мислам дека селскиот не ви е баш коректно франциски...поише некако вуковски....дежави со мукло и е правилно.... 
дежави мон шери  алует....Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Саб Мар 26 2016, 23:19

ти и париз...

ко во ск ко ќе ми свикат: селооооо од која планина си се симнала...

а јас па реална: од пелистер бе...

lol! lol! lol! lol! lol!

ахххх беееееееее....

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Саб Мар 26 2016, 23:41

чучулига напиша:ти и париз...

ко во ск ко ќе ми свикат: селооооо од која планина си се симнала...

а јас па реална: од пелистер бе...

lol! lol! lol! lol! lol!

ахххх беееееееее....
..,а шо знајш ма ти од париз.....од пелистер симната??? Shocked
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Саб Мар 26 2016, 23:43

абе!

лувр го знам барем!!!

бреееее!!!

ние... од планина... то ни е ко лектира - обавезно шо се вика!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Апр 07 2016, 19:49


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 16:03

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Шведска работа

http://off.net.mk/vesti/razno/shvedska-ima-telefonski-broj

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

а, да му се јавам и да прашам дали има пробано ајвар и дали сака да му испратам тегла две м?

беј бе, ќе ми се погоди мене наш чоек и рецепт ќе ми дај најверојатно!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Нед Апр 10 2016, 19:19

..а да почнеш таква кампања????...кој сака да си позборува со Македонец-ка....
Сигурно телеком ќе ти ја прифати идеата..системот е многу прост.., посебно сега по сите овие развои на технологија  Very Happy Very Happy Very Happy
...кога се расположени.... членовите кои се пријавиле, се најавуваат на системот дека се активни, додека не се одјават и компјутерот на централата рандом ги поврзува со тие кои бараат... Smile Smile
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 22:21

concrete напиша:..а да почнеш таква кампања????...кој сака да си позборува со Македонец-ка....
Сигурно телеком ќе ти ја прифати идеата..системот е многу прост.., посебно сега по сите овие развои на технологија  Very Happy Very Happy Very Happy
...кога се расположени.... членовите кои се пријавиле, се најавуваат на системот дека се активни, додека не се одјават и компјутерот на централата рандом ги поврзува со тие кои бараат... Smile Smile
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

замисли само муабет:

-хелоууу

и нашиот: шо бе хелоу, на кој бе ти хелоу пу маме ваше кошерско/европедофиличарско соросоиди едни тој мене хелооооу

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 22:31

aaahahahhaaa
a be kaj nas drugi ke bidat muabetite Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 22:36

е?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 22:37

ma'ame na hot lajn  Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 22:45

мхм, е баш па то сите го чекат во светот, македонски хот лајн... ко ќе нагрнат, телеком нема да можи да престигни.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 23:06

ej, so tie tebe be , pa nie sme sampioni!!!!
za klecanje so prajme-znaes toa?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 23:09

avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 23:09

не.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 23:09

чучулига напиша:не.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 23:13

Бог да чува и да брани!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 23:16

e pa ti kazav de,
baska, od vasite se ovie Laughing Laughing Laughing
a, Sladjana , ja znaes?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 23:24

не.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 23:27

avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Апр 10 2016, 23:33

шо се овие глупости бе!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Апр 10 2016, 23:34

ednostavno: SlaDjana Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот