Бугарската форумска тајфа

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by хан Ацо on Пон Дек 15, 2014 4:29 pm

чучулига напиша:Ме интересира нешто да прашам па ваму најсоодветно ми се виде, ќе ми извините ако љуфнав...

Го читав ова 

http://web-tribune.com/iza-kulisa/otkrivena-jos-jedna-vekovna-planski-skrivana-srpska-tajna-nemci-i-vatikan-su-nas-prevarili-evo-sta-stvarno-znace-ocila-na-srpskom-grbu-video

со се коментарите, и морав да се прашам... Бугарите и Србите се кошкат по то странските форуми или не?

Епа, чунки ич не ги следам нивните форуми, тука си реков е арно да прашам.
Се кошкаме,како да не се кошкаме.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/711834-Bugarski-stru%C4%8Dnjaci-tvrde-da-pola-Balkana-govori-bugarskim-jezikom

хан Ацо

Posts : 323
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15, 2014 4:41 pm

Фала Хан Ацо,

читам...

се трудам додуше да се сконцентрирам, тешко ми е и лошо, мозокот сака од глата да ми избега...

Пиев сношти вино па сум цел ден грозно мамурна.


Последната промена е направена од чучулига на Пон Дек 15, 2014 4:43 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Пон Дек 15, 2014 4:43 pm

vekoven kopnez za vlez na mala vrata vo svetot na "belite"..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by хан Ацо on Пон Дек 15, 2014 4:44 pm

чучулига напиша:Читам...

се трудам додуше да се сконцентрирам, тешко ми е и лошо, мозокот сака од глата да ми избега...

Така ми е ко пијам вино па сум цел ден грозно мамурна.
Туширай се со ладна вода и ке ти помине Very Happy

хан Ацо

Posts : 323
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15, 2014 4:47 pm

Не... ладна никогаш!

И башка ни туширање поможва ни ништо...

Утре Боже здравје, поарно ќе биди.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Пон Дек 15, 2014 4:57 pm

http://www.dominomagazin.com/article/23235/lepi-zivot/ovo-je-najbolji-lek-za-mamurluk

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15, 2014 5:02 pm

Фала В.

Ништо не можам да пијам ни јадам... ни вода.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by хан Ацо on Пон Дек 15, 2014 5:05 pm

чучулига напиша:Не... ладна никогаш!

И башка ни туширање поможва ни ништо...

Утре Боже здравје, поарно ќе биди.
Кай нас велат-клин клин избива.Давай со виното Very Happy

хан Ацо

Posts : 323
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15, 2014 5:11 pm

Чоек уште толку ми се слоши.

Ај доста со муабетот.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Пон Дек 15, 2014 5:29 pm

pa togas, da ti preporacam nesto sto ni se jade ni se pie ama mene od toa glava mi pominuva

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15, 2014 5:37 pm

Остај, фала....

Утре ќе ми помини и поќе никогаш нема да пијам.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Пон Дек 15, 2014 5:38 pm

heh. povekje privlekuvas vnimanie deka te boli glava, odosto ti treba lek, navisitna Wink


..ne mislev na seks, ne se sekiraj.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15, 2014 5:41 pm

Еј... на тој српскиот форум има една дива... неодоливо ме потсеќа на Оса.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by Centarec on Пон Дек 15, 2014 6:42 pm

да ги жалиш бугариве колку се бедни, колку не сфатија што е ЕУ. а како и да сфатат кога влегоа ради туѓи географско стратешки интереси. ја сум против ЕУ со народи ко бугарите и румуните.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Пон Дек 15, 2014 8:22 pm

чучулига напиша:Остај, фала....

Утре ќе ми помини и поќе никогаш нема да пијам.
Се зарекла мачка риба да не јаде

.. а онаа за  свињите ич не сакам да ја напишам ... Twisted Evil Twisted Evil

... туку ... ти кажале ли дека вино не се пие од леген?

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15, 2014 8:26 pm

Оти бе од леген?

Си имам убај чаши.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Пон Дек 15, 2014 8:27 pm

king напиша:
чучулига напиша:Остај, фала....

Утре ќе ми помини и поќе никогаш нема да пијам.
Се зарекла мачка риба да не јаде

.. а онаа за  свињите ич не сакам да ја напишам ... Twisted Evil Twisted Evil

... туку ... ти кажале ли дека вино не се пие од леген?.

..ali od vino u legen se "istura"... Laughing

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by Sponsored content Today at 7:44 am


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот