Бугарската форумска тајфа

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Вто Сеп 09 2014, 06:49

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3126750/page/0/fpart/1/vc/1

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=macedonia&Number=3122944&page=19&fpart=1

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3095159/page/20/fpart/1/vc/1

Овие да ти биле скроз наскроз отидени ...
... ете ги како се плачипичкосуваат, тешат, договараат ...

.... ебаги глупите ... ние мајтап си тераме со нив ... а тие на мртво озбилно тераат ... до толку ли се со мокра чорапа, никако до малиот мозок да им допре дека овде на никој ни на крај памет не му е да ги зема за озбилно ... туку служат само за потсмев и „ебавање“ ... во мозок ...
..тие бе ти се застанати во 1913 година ... со вроден комплекс ... Шумадија ... Very Happy Very Happy
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by concrete on Вто Сеп 09 2014, 17:51

....очигледно многу народ по Бугарија нема работа...па џаболебари со вакви глупости...+ за мала пара лечи комплекси стекнати во поливањето со ладна европска вода..
Така намокрени сватија која шуша се на светов и веков... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by punter ohrid on Сре Сеп 10 2014, 01:48

ова татариве скроз се избегани, немаат попаметна работа освен со нас да се занимаваат, главно заниманње им дремење по форуми.

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Пон Сеп 15 2014, 21:34

Край Варна изниква историко-атракционен парк за 50 млн. евро (снимки)

На терена, за който вече се изготвя ПУП, ще бъде показана историята по българските земи от 7000 г. пр.Хр.


http://www.varna.utre.bg/2014/04/08/220662-kray_varna_iznikva_istoriko_atraktsionen_park_za_50_mln_evro_snimki

Ха, ха, хааааааааа ...7000 години пред Христос .... аааа ха хааааааааа ....
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Вто Ное 25 2014, 03:33

Reise Reise Vol-mann Reise
Jeder tut's auf seiner Weise
Der Eine stsst den Speer zum Bulgaristan
Der andere zum Fische Tatarstan


Ich WILL!!
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by concrete on Вто Ное 25 2014, 09:08

VOL напиша:Reise Reise Vol-mann Reise
Jeder tut's auf seiner Weise
Der Eine stsst den Speer zum Bulgaristan
Der andere zum Fische Tatarstan


Ich WILL!!
ко Гете си станал јеботе благи Бог и слатки римски папа!! Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Сре Ное 26 2014, 11:07

aaa ха ха хаааааааааа....
 ..на глупиве бугари и на еден уште поглуп балканец им се привидува се и сешто ....
http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=macedonia&Number=3223321&page=0&fpart=all


... да им кажам или не ....

..ај сепак ќе им кажам ...

кинг ... никогаш немал два ника .... а дали ќе поверуваат ич не ме заболе ....

..а ханот .... јбг ...

... а балканецот е толку провиден што дури и на ОЅА  со десетина жути во себе ќе и стане јасно ...
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Нед Дек 14 2014, 09:34

concrete напиша:
VOL напиша:Reise Reise Vol-mann Reise
Jeder tut's auf seiner Weise
Der Eine stsst den Speer zum Bulgaristan
Der andere zum Fische Tatarstan


Ich WILL!!
ко Гете си станал јеботе благи Бог и слатки римски папа!! Wink


Rammstein, beton... "reise,reise"
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by concrete on Нед Дек 14 2014, 09:47

VOL напиша:
concrete напиша:
VOL напиша:Reise Reise Vol-mann Reise
Jeder tut's auf seiner Weise
Der Eine stsst den Speer zum Bulgaristan
Der andere zum Fische Tatarstan


Ich WILL!!
ко Гете си станал јеботе благи Бог и слатки римски папа!! Wink


Rammstein, beton... "reise,reise"
Rammstein??? хммм  очигледно треба да те рачунам покомплексен отколку што си мислев Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Нед Дек 14 2014, 09:53

ma ne sum ja za racunanje, nepresmetliv sum Laughing

 beton, so be vaka rano , kogo menjas...?
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by concrete on Нед Дек 14 2014, 10:00

VOL напиша:ma ne sum ja za racunanje, nepresmetliv sum Laughing

 beton, so be vaka rano , kogo menjas...?
..мењам??? кого би мењал..??, зар овде има дежурстава?? Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Нед Дек 14 2014, 10:05

ima, be, pa sekade ima dezurni.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by concrete on Нед Дек 14 2014, 10:59

VOL напиша:ima, be, pa sekade ima dezurni.
НЕ ЗАЕЕБААЈ, на ветерницава сигурно нема Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ова е аматерски форум..
Ме потсети , кај Сечовје  тоа ти е кај Порторож , горе во планината налетуам на  селска кафана ( словенско село ..од куќа до куќа пола километар... Very Happy
Унутра седат некои фантеци ин деклице и пијат пиво  и она нивното никакво голо вино.
Прашуам и јас за мене ...оди земи од фрижидерот ми вика еден.
На крај прашувам за да платам ..дознавам дека како кој се враќа од доле носи гајба..чист комунизам у селска кафана, всушност библиотека.  
Друштвени луѓе , не им се чита и пие сами дома....
Таква е замислена и Ветерница, ако уште се сеќавам.... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by VOL on Нед Дек 14 2014, 11:21

se zezam. be

ok e Veternica. iako imabolni  obidi od autsajderi da se ispolitizira duri I nuznikot na meanata.
ete I ja si sedam miren .. Smile
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15 2014, 10:19

Ме интересира нешто да прашам па ваму најсоодветно ми се виде, ќе ми извините ако љуфнав...

Го читав ова 

http://web-tribune.com/iza-kulisa/otkrivena-jos-jedna-vekovna-planski-skrivana-srpska-tajna-nemci-i-vatikan-su-nas-prevarili-evo-sta-stvarno-znace-ocila-na-srpskom-grbu-video

со се коментарите, и морав да се прашам... Бугарите и Србите се кошкат по то странските форуми или не?

Епа, чунки ич не ги следам нивните форуми, тука си реков е арно да прашам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Пон Дек 15 2014, 10:45

Е добро де ...
..знаеме дека се тие ... „небески народ“

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15 2014, 10:48

Шо сака нека си бидат, ме интересира само дали се разбират со Бугарите пошто и тие се најстари во светот или така некако.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Пон Дек 15 2014, 10:52

Се разбираат ко куче и маче.

... очи неќат да си видат ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15 2014, 10:54

Кузнај колку смешно и забавно е то

Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Пон Дек 15 2014, 10:59

чучулига напиша:Кузнај колку смешно и забавно е то

Laughing
Па за бугарите не ми се верува дека е забавно и смешно повеќе ќе да е очајно и трагикомично ...
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15 2014, 11:09

Ама бе кинг...

мене исти ми се и едните и другите од таја гледна точка... биле најстари, најпаметни, нај ова, нај она...

а реално, во сегашноста се за нигде.

Сиромашни исфрустрирани општества шо се ранат со некакви историски податоци.

Можи ако престанат да се на таков режим на исхрана поарно да му дојди?

Кузнај... нивна работа.

Во секој случај си замислувам колку би биле смешни соочени на некаков форум..

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by king on Пон Дек 15 2014, 14:15

чучулига напиша:Ама бе кинг...

мене исти ми се и едните и другите од таја гледна точка... биле најстари, најпаметни, нај ова, нај она...

а реално, во сегашноста се за нигде.

Сиромашни исфрустрирани општества шо се ранат со некакви историски податоци.

Можи ако престанат да се на таков режим на исхрана поарно да му дојди?

Кузнај... нивна работа.

Во секој случај си замислувам колку би биле смешни соочени на некаков форум..
Повели

http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php/26-Istorija

п.с. таму и ханот е член Twisted Evil Twisted Evil
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by чучулига on Пон Дек 15 2014, 14:45

Тенк јуууууу кинг.

Ти си стално другар (освен кога не си Razz ) и фала и за то.

Smile

Е сега ту клик или не ту клик....

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by хан Ацо on Пон Дек 15 2014, 16:25

king напиша:Е добро де ...
..знаеме дека се тие ... „небески народ“
Србия до Токия,Хрватска као Нокия Wink
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by хан Ацо on Пон Дек 15 2014, 16:26

king напиша:
чучулига напиша:Ама бе кинг...

мене исти ми се и едните и другите од таја гледна точка... биле најстари, најпаметни, нај ова, нај она...

а реално, во сегашноста се за нигде.

Сиромашни исфрустрирани општества шо се ранат со некакви историски податоци.

Можи ако престанат да се на таков режим на исхрана поарно да му дојди?

Кузнај... нивна работа.

Во секој случај си замислувам колку би биле смешни соочени на некаков форум..
Повели

http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php/26-Istorija

п.с. таму и ханот е член Twisted Evil Twisted Evil
Кодош Very Happy
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бугарската форумска тајфа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот