Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by VOL on Саб Дек 13 2014, 10:45

чучулига напиша:Шо бе?

Неќам да има можност за заблуда па да ми се припишуваат паметни работи ко да се мои.

Не, не, не, никако!
 dobro, izvini.
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by king on Пет Мар 06 2015, 00:00


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by concrete on Пет Мар 06 2015, 13:27

Ракетниот пристап има многу сведоци , еден авион и еден контролор само два, а и поевтино е после во  трошоците на бришење на трагови....Cool
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by king on Пон Мар 30 2015, 23:40

Извештајот на Ројтерс за соборувањето на малезискиот авион над Украина бил – лажиран?

http://www.mkd.mk/svet/vesti/izveshtajot-na-rojters-za-soboruvanjeto-na-maleziskiot-avion-nad-ukraina-bil-lazhiran

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by king on Сре Мај 27 2015, 08:32

Смрди, корне ...


Холандски експерт тврди: Фотографиите од соборениот "Boeing MH17" се лажни!

http://tocka.com.mk/1/160534/holandski-ekspert-tvrdi-fotografiite-od-soboreniot-boeing-mh17-se-lazni

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот