Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by VOL on Саб Дек 13 2014, 10:45

чучулига напиша:Шо бе?

Неќам да има можност за заблуда па да ми се припишуваат паметни работи ко да се мои.

Не, не, не, никако!
 dobro, izvini.
avatar
VOL

Posts : 14315
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by king on Пет Мар 06 2015, 00:00

По подолго време молк ... 

http://www.mkd.mk/svet/vesti/rusite-ne-go-soborile-maleziskiot-avion-ukraincite-lazhno-gi-obvinuvale

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8994
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by concrete on Пет Мар 06 2015, 13:27

Ракетниот пристап има многу сведоци , еден авион и еден контролор само два, а и поевтино е после во  трошоците на бришење на трагови....Cool
avatar
concrete

Posts : 6404
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by VOL on Саб Мар 21 2015, 09:59

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82/1864325/%D0%A5%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%98%D0%B0%3A+%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8+%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B8+%D0%B4%D0%B0+%D1%98e+%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BD+%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD+%D0%91%D0%A3%D0%9A+%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BC.html

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14315
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by king on Пон Мар 30 2015, 23:40

Извештајот на Ројтерс за соборувањето на малезискиот авион над Украина бил – лажиран?

http://www.mkd.mk/svet/vesti/izveshtajot-na-rojters-za-soboruvanjeto-na-maleziskiot-avion-nad-ukraina-bil-lazhiran

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8994
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by king on Сре Мај 27 2015, 08:32

Смрди, корне ...


Холандски експерт тврди: Фотографиите од соборениот "Boeing MH17" се лажни!

http://tocka.com.mk/1/160534/holandski-ekspert-tvrdi-fotografiite-od-soboreniot-boeing-mh17-se-lazni

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8994
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој го собори малезискиот авион над Украина?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот