Колку е голема сантата мраз Најчевска

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by concrete on Пет Aвг 21 2015, 20:52

..се залауфуе.., газдите бараат резултати.. Very Happy
..јеботе благи бог која џукела примитивна е.....
avatar
concrete

Posts : 6788
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига on Пет Aвг 21 2015, 20:55

Ги прозива некој унгарците за ѕидот... или бугарите?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by VOL on Пет Aвг 21 2015, 21:45

gi prozivaat eskimite.
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king on Сре Aвг 26 2015, 15:13


ММЕ ... зошто стално оние кои биле никакви се најгласни критизери на колегите?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9641
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by чучулига on Сре Aвг 26 2015, 15:17

Од текстот не можи да се заклучи каков конзул бил, со ништо не го поткерепуват таквото тврдење... ми делува дека е баги тенденциозен написот... шо знам, то е мојот впечаток.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by concrete on Сре Aвг 26 2015, 15:44

чучулига напиша:Од текстот не можи да се заклучи каков конзул бил, со ништо не го поткерепуват таквото тврдење... ми делува дека е баги тенденциозен написот... шо знам, то е мојот впечаток.
...каков може да биде бе, човекот е за жалење.., секоја вечер дома мора да влегуе у спална каде дреме таква бабускера.
Чудо е како до сега не се самоутепал..нека го....мора да се издува на некој вентил јадникот... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6788
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king on Вто Фед 16 2016, 12:35

Лудачата пак тресе „бисери“

http://plusinfo.mk/vest/58150/najcevska-gragjanskoto-ucestvo-ne-moze-da-se-ostvari-bez-sloboda

...федерација ?????  ... Македонија, Косово и Црна Гора??????  ... и нормално потоа и Албанија ...
... дали тоа таа нешто најавува и го најавува патот за укинување на Македонија и македонците?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9641
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king on Чет Апр 07 2016, 23:08

Се јави дежурната јадачка на брбушки

http://24vesti.mk/najchevska-instituciite-ne-go-pochituvaat-pravoto

само фино лепо нака ни објасни ..како негого може да натера нешто да работи ако тоа не го сака ....
... па и да го натера ... нема фајде од тоа ... можности за опструкции и заебанции колку сакаш ..

едноставно ..на пратениците не им се свиѓала фирмата во која работат и како секој друг работник сегдека ... си даваат моментален отказ ....

.очигледно дотичната освен кефкање по сорос порталчињата за друго не ја бива ... а норочито за она чија организација ја претставува ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9641
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by king on Сре Јан 10 2018, 13:40

http://makfax.com.mk/daily-news/%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be-%d0%bd%d0%b0%d1%98%d1%87%d0%b5%d0%b2%d1%81%d0%ba%d0%b0-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%93%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b3%d0%b8-%d0%b8%d0%b7%d0%bb%d0%b0%d0%b6%d0%b0%d0%b0/

На оваа полека и станува јасно дека нејзината улога беше ... „дежурен лајач“ и ништо повеќе ... крпа за еднократна употреба

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9641
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку е голема сантата мраз Најчевска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот