Ја бе, ја!

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Чет Дек 03 2015, 16:53

http://www.motika.com.mk/vo-meguvreme-vo-zapadna-Makedonija-specijalen-podarok-od-sinovite-za-60-tiot-rodenden-na-tatkoto/

се задумав сега... и мајка му стриптизери за роденден ќе добие?

scratch

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL on Чет Дек 03 2015, 17:20

sto se "zadumuvas" tolku, majka mu ke bide striptizeta de..

ebati striptizetite bez vime, za vakvi raboti treba ciciki bre Twisted Evil , dojki,, da ima coek kaj da stai to sto treba da go stai.
viva la cicki!
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Сре Дек 09 2015, 17:02Дополнето:

Aааааа... ова било наместена работа

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/612771/GDE-CETE-ZA-NOVU-GODINU-Ovo-su-autori-videa-koji-je-zasmejao-celu-Srbiju

Шуќур.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Чет Дек 10 2015, 11:54

Во меѓувреме во источна Македонијаhttp://off.net.mk/lokalno/makedonshtina/najnovoto-makedonsko-chudo

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Нед Јан 24 2016, 00:13

http://www.alo.rs/soraja-seks-na-prvom-sastanku-je-ok/30877

така а?...

добро бе, кој дава медиумски простор за вакви глупости?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL on Нед Јан 24 2016, 00:15

koj  cita.. Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Нед Јан 24 2016, 00:16

јас.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete on Нед Јан 24 2016, 11:53

...има ли нешто  што не читаш???? Wink
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Нед Јан 24 2016, 11:57

хммммм... па, досега ми се нема такво нешто погодено... е да, драјзер ми е демотивирачки.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete on Нед Јан 24 2016, 12:01

чучулига напиша:хммммм... па, досега ми се нема такво нешто погодено... е да, драјзер ми е демотивирачки.
чекај, ова ти онака за свој мерак и информираност или професионално правиш дајџести за клиенти???? Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Нед Јан 24 2016, 12:06

за себе. мислењата ги давам од љубов и почитување на кој му треба.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Пон Фед 29 2016, 14:51


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Пон Мар 07 2016, 18:10


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete on Пон Мар 07 2016, 20:08

avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Вто Мар 08 2016, 19:56

Од овде

http://www.motika.com.mk/8-mi-mart-za-uchitelkite-vo-bitola/

ова Ама немом... да престанам... да солзам... од шо... е то не сум баш најсигурна... мешани емоции бе!!!

Мож до пеперутката на она коланот е...

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by king on Вто Мар 08 2016, 20:33

A нешто за негувателките од радишани?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Вто Мар 08 2016, 20:41

Има... 4:15 од муабетот


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL on Вто Мар 08 2016, 22:11

Laughing Laughing Laughing..ih , sto svrdel si tii.... Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Вто Мар 08 2016, 22:22

Појма немам шо збораш!

(овде - некое анѓел смајличе)

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by VOL on Вто Мар 08 2016, 22:25

чучулига напиша:Појма немам шо збораш!

(овде - некое анѓел смајличе)

daa, daa, sekako.. Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Вто Мар 08 2016, 22:26

Razz Razz Razz

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by concrete on Вто Апр 05 2016, 09:30

avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by чучулига on Вто Апр 05 2016, 16:39

импресивно!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ја бе, ја!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот