Germanija nov svetski prvak vo fudbal

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Germanija nov svetski prvak vo fudbal

Пишување by king on Пон Jул 14 2014, 09:45

Aj chestito titulata!!!

ALE, ALE, ALE!!!!!!!

..a Mesi neka odi  testo da mesi....
avatar
king

Posts : 9162
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Germanija nov svetski prvak vo fudbal

Пишување by punter ohrid on Вто Jул 15 2014, 02:34

ако некој заслужи да биде првак, тоа беше Германија, а Меси ???? ха ха смешки, веста за него личи на вест од типот на вести поврзани со некоја од Евровизија.....

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот