Вашите хитови

Страна 4 of 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 11:09

Хааааа ...добра пародија и обработка


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:10


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:12

cekaj sea ke vidis parodija sto e Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:15

ova e originata pesna I spota, ova e parodijata
( ovoj ke go zenam za sestrami zimi sfe! Laughing Laughing Laughing )

https://www.youtube.com/watch?v=NLtmauJLP-A
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:17

Рон Џереми ...... ха ха хаааа

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:17

specijalen gostin - negovoto Visocestvo RON JEREMY, Laughing Laughing (amin)
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:20

a ova....  Wink 
bi mozele nie ovde, da se gleame vaka preku web kamera Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:23

VOL напиша:specijalen gostin - negovoto Visocestvo RON JEREMY, Laughing Laughing (amin)

...у хоризонтала е повисок неголи во вертикала ..... lol!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:25

a be.. znaes deka I toj i ja ebe pesnana na Miley?

tek ova da go vidis!
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:26

avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 23:00

Во чест и сеќавање на Кемал Монтено
RIP

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 23:38


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 23:44


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Чет Јан 22 2015, 12:29

Шо слушнав денес Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 14:53hihihihihi
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пон Јан 26 2015, 10:34


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 28 2015, 04:18


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 28 2015, 04:21

u kola obavezno...
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 28 2015, 04:21


Oва кога во етиопија гладта косеше


Последната промена е направена од king на Сре Јан 28 2015, 04:22. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 28 2015, 04:22

druga.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 28 2015, 04:23

avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 28 2015, 04:27


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Сре Јан 28 2015, 04:30

uhhh...
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 28 2015, 04:31


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by king on Сре Јан 28 2015, 04:35


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот