Вашите хитови

Страна 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 15:42

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

амаааан.... оговарања паааак??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Mad Rolling Eyes Mad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Јан 29 2016, 15:44

"Bitola neeema aerodrom-aerodrom-aerodroom, Bitola nema aaerodrom-a Skooopjeee imaa..!"
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 15:45

е добро де, и с. логоварди има и имаше можда и пред с. скопје?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Јан 29 2016, 15:52

чучулига напиша:е добро де, и с. логоварди има и имаше можда и пред с. скопје?
ima, ima, za pajperi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

paz pazljivo Cool
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Јан 29 2016, 15:53

zgodni bitALcanki baraat SKOPJANI za muzenje  aaaahahahah!!!
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 15:55

а шо е муабетот?

уплашената тетка во лилавото робче пред да ја претрча улицата м?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Јан 29 2016, 16:01

чучулига напиша:а шо е муабетот?

уплашената тетка во лилавото робче пред да ја претрча улицата м?
nemaj gajle, komitite ne tepaat  babi I nejaki, bre, samo sakaat seks so bitAlcanki, i tepaat ckembari
baska, koga ne naucat deka znameto na klubot se cuva , kako pred tri godini, koga komitive im go zemaa znameto na ckembarive. mozda i ke naucat sto znaci nanivanje, Twisted Evil, fino objasneto od 01.min i 3 sec.
..kolku e samo zalen ovoj od Tv Tera Laughing Laughing 
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 16:03

бла бла бла бла бла бла блаааааааа

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 16:04

и! бла бла блабалабалалалалалалааблаблаааааа


и и и.....

блеблеблаблблалблалалааа!

бла! бла бла...

бла.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Пет Јан 29 2016, 16:05

kako kuceno da dzavka. taka e namesteno Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 18:51

и чеј сега...

налет да се стори се заинтересирав... а ..

шо бидна со знамето?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 20:47

Фала Метрополис


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Пет Јан 29 2016, 21:09


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Јан 31 2016, 09:35


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Нед Јан 31 2016, 09:41

чучулига напиша:и чеј сега...

налет да се стори се заинтересирав... а ..

шо бидна со знамето?
ckembarskoto?
stoi zakaceno vo toaletite na navivackite prostorii na navivacite na Golemiot Klub, za ednokratna upotreba ..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Јан 31 2016, 09:46

ау... бљак!!!

одвратно, нехигиенски.... грозно

кај прашав кај се запустив!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Нед Јан 31 2016, 09:49

a so mislese, da go zakacat u park i cvekje i venci da mu redat i da mu se klanjaat komitive?
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Јан 31 2016, 09:51

Не мислам јас ич на такви работи да ти кажам право. 

Да не напишеше ти, појма ќе немав ни за знамиња ни за ништо. И пак не копчам шо е то толку битно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Нед Јан 31 2016, 09:59

vidi, naredno so nacuv od kopiljacive e deka go baraat "bitAlskoto cupe" Laughing  od onaa reklamana za BiMilk


da snimile najnova verzija na spot-reklama za jogurt ( za odrasli Laughing, 18+ )  ..
"avanturite na bitAlskoto cupe... so navijacite na Vardar, Komitite Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .."

... valjda ke im se dopadne i na bitAlskite navivaci, ckembari, sepak se raboti za bitAlsko cupe, ke bidat vazni..

ps: audicijata e postojano otvorena, za bitAlski cupinja
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Јан 31 2016, 10:03

чим си немаш друга работа учи и од деца...

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Нед Јан 31 2016, 10:17

de be pa I ti.
se zezaat omladinci, daj boze I fudbalot da ni e kreativen ko so se kopiljacive. Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Јан 31 2016, 10:23

не се разбирам од фудбал.

за мене фудбалот почна и заврши со икер касиљас. толку.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Нед Јан 31 2016, 12:20


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by VOL on Нед Јан 31 2016, 14:33

чучулига напиша:не се разбирам од фудбал.

за мене фудбалот почна и заврши со икер касиљас. толку.
toa se vika porno, a ne fudbal Laughing
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by чучулига on Вто Фед 02 2016, 09:37

Е! огромно фала до Ана и Маето Razz  од метрополисVery Happy I love you I love you I love you Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашите хитови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 18 of 23 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот