Do Keri...................

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Do Keri...................

Пишување by Morski galeb on Пет Jул 11 2014, 15:29

Mu pishav na mail neka odgovori...

p.s neznam kako da se slushnam so covekov gi probav site ostanati sredstva na komunikacija.

Morski galeb

Posts : 110
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Do Keri...................

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 23:30

Кај е бе тој, се јави и исчезна. Колку знам лови некоја северна риба кроз дупка на мрааз...да не потонал длабоко во процепот измеѓу???
avatar
concrete

Posts : 6506
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот