Добро дојде, добро ве најдов

Страна 18 of 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Нед Мај 03 2015, 23:44

Пф пф пф...

малку прашина на темава... 

кхм, кхм..

ај добредојде рестриктивно постоење.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Нед Мај 03 2015, 23:48

a na kogo toa mu posaka "aj dobredojde" onaka niz zabi procedeno?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Нед Мај 03 2015, 23:51

Прашина бе!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Нед Мај 03 2015, 23:52

a ti kao cistis prasina...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Саб Мај 09 2015, 23:29

За сите воајери...

МРШ бе!

Е*ате глупсоните.

мрш!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Чет Aвг 27 2015, 20:25

..која тишина на форумов, вруќинава дефинитивно утепуе.... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Пет Aвг 28 2015, 08:49

Zatisje pred bura;)
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Пет Aвг 28 2015, 12:55

VOL напиша:Zatisje pred bura;)
..ех  и ти,  бура у кофа вода не бидуе Wink
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Пет Aвг 28 2015, 13:04

И давење не бидуваше ...... Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Пет Aвг 28 2015, 13:06

king напиша:И давење не бидуваше ...... Very Happy Very Happy
...давење бидуе , ама никако да сватам што му требело да тргне да гњури.... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Пет Aвг 12 2016, 10:50

кај си бе  VOL, да не те однесе вода кај Раштак...Smile   ..ова смо за тебе, ако бидеш добар и не ни ја лутиш птичката....
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Сре Ное 23 2016, 09:11

avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Сре Ное 23 2016, 13:32

Za "dobra juha"...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Саб Дек 31 2016, 18:45

..им пожелувам на сите овде да им помине раат, на топло, со чашка у рука и добра јадачка каква си ја сакаат..,  у пријатно друштво или сами и задоволни...инвентарот на минатава 2016 и да им биде билансот позитивен...., па да послеа уште пораат ја дочекаат Новата 2017.
И како секогаш , да се надеваме и да си пожеламе добри ветришта да дуваат и да ги полнат нашите едра.. Среќна ви и Весела 2017-та... Smile Smile
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Пон Јан 02 2017, 11:25

...пссстт.., сите спијат ко бајчиња..Smile
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Пон Јан 02 2017, 12:56

Среќна нова 2017 година!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Пон Јан 02 2017, 17:20

upm.
ke mi bide za pamtenje ovaa "srekna nova"
e pa srekna nova 2017, i koga posakuvate zelbi, sekogas stavajte "zdravje.." na pocetok na spisoko na zelbite.. Wink
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Вто Јан 10 2017, 14:40

....стварно бе,  кога човек ќе свати дека здравје треба да се става прво у сите желбовници..,  све си иба матер и отиде у красни курац...  Mad
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Вто Јан 17 2017, 20:46

avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Guest on Чет Мар 02 2017, 23:11

здравеите на всички ,

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Thunderbird on Вто Jул 18 2017, 14:41

Шчо напраивте бе, Воденичари :-)

Thunderbird

Posts : 1
Join date : 2017-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Сре Jул 19 2017, 00:08

Сега сме на ветер ....
.... и магла .... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Чет Jул 20 2017, 12:09

Koja magla bre u juli .
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Чет Jул 20 2017, 13:03

јулска магла... Smile
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Spray on Саб Ное 04 2017, 08:54

Дастин Хофман, Вајнстајн, однесување кон жените како кон животни.. се само дел од евреите во Холивуд. Се споменува и Кевин Спејси, само не сум сигурен дека е евреин.
неморалот, подлоста и други карактеристики за оваа богата но крајно подла заедница во Холивуд ја посочи Мел Гибсон. Отворено ја кажа вистината за еврејското лоби, а после тоа , му се нафрлија, медиумската пропаганда секако е во еврејски раце.
Не се сеќавам дека нешто снимил во последно време, а се проба и како режисер.
Во право бил човекот, само премногу гласен, за една америка, каде што евреите го држат медиумскиот пазар во потполност.
avatar
Spray

Posts : 121
Join date : 2016-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 18 of 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот