Добро дојде, добро ве најдов

Страна 16 of 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by mumley on Саб Јан 17 2015, 17:56

Ме откривте. Very Happy Од мене добренајдов.Поздрав до сите.

mumley

Posts : 12
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Саб Јан 17 2015, 18:40

Добро ни дојде и пријатен престој!Последната промена е направена од king на Саб Јан 17 2015, 18:44. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 18:41

mamli.
 uelkom.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by mumley on Саб Јан 17 2015, 19:49

Благодарам на сите.Засега само читам. Very Happy

mumley

Posts : 12
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 20:13

ee.. pa ke imas mnogu za citanje.
od dva forumi .
a kako citas, eden pa drug ili obata istovremeno?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Саб Јан 17 2015, 20:15

Море В.!

Ти да не си регулаторна комисија за форуми?

Suspect

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 20:19

чучулига напиша:Море В.!

Ти да не си регулаторна комисија за форуми?

Ck.
Ne sum od regulatorna za forumi, vrabo, ja sam j.....
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by mumley on Саб Јан 17 2015, 20:52

Полека Вол-у.Видов дека сум влетал во војна.И тоа во првиот ред.Но јас не сум учесник во неа.Значи ке спремам пуканки.

mumley

Posts : 12
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Саб Јан 17 2015, 20:56

Сеирџија а? Smile

Ако, добро е то... знак дека ќе се смејме. 

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 20:57

mumley напиша:Полека Вол-у.Видов дека сум влетал во војна.И тоа во првиот ред.Но јас не сум учесник во неа.Значи ке спремам пуканки.
uzivaj na veternica.
a dali ke uzivas e tvoj izbor. sekoj e dobredojden.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Саб Јан 17 2015, 21:07

Поздрав и за Македон!

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 14:20

Добредојде и до најновата Оса-(или така некако).

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 14:41

vrabec,kogo ti precekas, si iba mamata na forumov Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 14:45

Ами... да не пречеквам од сега ко така?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 14:52

awww.. short fuse Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by izotop on Сре Фед 25 2015, 12:46

Zdravo na site Very Happy

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Сре Фед 25 2015, 13:03

..добро дојде.., колку бекерели?? 3 сантима олово ќе не штити или треба поише??? Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by izotop on Сре Фед 25 2015, 13:17

concrete напиша:..добро дојде.., колку бекерели?? 3 сантима олово ќе не штити или треба поише??? Very Happy Very Happy

Dobro ve najdov. Very Happy
Ke stiti zasega ne sum mnogu aktiven.  

Inaku da si prasam, dali si ti istiot Concrete so koj diskutiravme za merkantilizam na edno drugo mesto. Interesna diskusija bese.


Последната промена е направена од izotop на Сре Фед 25 2015, 13:23. Мислењето е променето 1 пати

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Сре Фед 25 2015, 13:22

izotop напиша:
concrete напиша:..добро дојде.., колку бекерели?? 3 сантима олово ќе не штити или треба поише??? Very Happy Very Happy

Dobro ve najdov. Very Happy

Ke stiti zasega ne sum mnogu aktiven. Laughing 

Inaku da si prasam, dali si ti istiot Concrete so koj diskutiravme za merkantilizam na edno drugo mesto. Interesna diskusija bese.
..за сега не знам за друг Concrete Wink
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by izotop on Сре Фед 25 2015, 13:30

Ok super, znaci mestovo ima dobri diskusii za citanje.

izotop

Posts : 24
Join date : 2014-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Пет Мар 06 2015, 20:29

Кај си бе Оса?

Арна?

Шо наваму? По пошта?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Пет Мар 06 2015, 21:42

c c c c.. 8-mart e bre, ama si zlobna..
sto mislis, samo ti da si "dzensko" ovde, pa site tebe da ti poklanjaat paznja?zatoa i se dzitna na gusa ko pitbull..
brej,,
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Пет Мар 06 2015, 21:51

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

туку арно ме потсети...

форумџиски колеги!

на 8ми март ве замолувам да се воздржите од то ради реда да ми посакате честит фрикинг фамозен празник.

Фала за разбирањето.


Последната промена е направена од чучулига на Пет Мар 06 2015, 21:53. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Пет Мар 06 2015, 21:52

do tolku, ne si posebna. kako za site taka i za tebe.
i, potrudi se da vezbas "blagodarenje" Evil or Very Mad
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Пет Мар 06 2015, 21:54

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот