Добро дојде, добро ве најдов

Страна 15 of 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 14:31

Добро дојде за најновиот член Laba

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Laba on Вто Јан 13 2015, 14:38

I od mene dobro ve najdov..
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 14:40

ijaa
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 14:41

Smile Smile Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 14:46

vrabec, si najde drugarka za na cesma izgleda, a?
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Laba on Вто Јан 13 2015, 14:56

pozdrav do forumov. studeno e malce za na cesma?
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 14:57

hihih.pozdrav od forumot
da vidis kako e toplo samo..
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Laba on Вто Јан 13 2015, 14:58

ke vidime.
da razgledam malku po temivie, ako?
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 14:59

ih.
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Laba on Вто Јан 13 2015, 15:01

blagodaram. se nadevam deka ke ima nekoj za razgovor.
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 16:39

VOL напиша:vrabec, si najde drugarka za na cesma izgleda, a?
Тебе шо ти е гајле бе?

Laba напиша:pozdrav do forumov. studeno e malce za na cesma?
Арно му рече!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 16:48

more vrabec iskuban!
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 16:49

шо е бе?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 16:50

pa..pa. odma ti protiv mene!
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 16:52

Со тебе можам да прам женски мабети??? нееееееееееее!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 16:54

pa.. od kajdaznam deka si dzensko mori!?
ili ova Lada moz ne e dzensko!

brej, se namirisaa zenista.Pu..
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 16:56

Пффф!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 16:58

И да знајш... ако се уплаши и избега чупето,

ќе те најдам и рогојте в раце ќе ти ги дам!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Laba on Вто Јан 13 2015, 16:59

Vol, па може и ти да учествуваш во разговорот
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 17:01

чучулига напиша:И да знајш... ако се уплаши и избега чупето,

ќе те најдам и рогојте в раце ќе ти ги дам!!!

ete ti ja mori! breeej... feministka!
c c c c
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 17:03

Laba, nickov ti e pogreska iskucana Lada Laughing Laughing Laughing ?
nesto kao, rasipana lada sto ti stoi na niva?
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 17:04

Laba напиша:Vol, па може и ти да учествуваш во разговорот
Див е тој малку.

VOL напиша:
чучулига напиша:И да знајш... ако се уплаши и избега чупето,

ќе те најдам и рогојте в раце ќе ти ги дам!!!

ete ti ja mori! breeej... feministka!
c c c c
Види колку е фина. И ти биди таков.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Laba on Вто Јан 13 2015, 17:04

VOL напиша:Laba, nickov ti e pogreska iskucana Lada Laughing Laughing Laughing ?
nesto kao, rasipana lada sto ti stoi na niva?
Smile nee.. pobaraj po internet. Ime na reka e.
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Саб Јан 17 2015, 14:59

Добро дојде за најновиот член mumley

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 15:48

чучулига напиша:Добро дојде за најновиот член mumley

Smile
овој???   Very Happy
   добродошол!!
avatar
concrete

Posts : 6676
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот