Добро дојде, добро ве најдов

Страна 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Пон Дек 01 2014, 19:48

OSA напиша:
dobar den ...dobro velish ,vratite tuka mu se otvoreni ,no dali nekoj mu kazal ...onie shto se podobri vo IT  tehnologijata treba da go povikaat preku drugite alatki  :fb ,tviter i slichni ....
Дали некој му кажал ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тој бе ја знае секоја глувчешка дупка ... и реална и виртуелана ....
... и ебаго нинџата ако некој треба негде за рака да го води!

... а што знам ..можеби некој кежман или трпко  се пуштени у извидница и блуднички посматраат од сенка ...

 а можда и m.a.r.i.n.a. - p.l.i.m. конечно го испоштувала па сега не ебе жива сила ...

едит ... дополнување ...

... туку прашај ја чучулига што мисли и колку е „воодушевена“ од него ... му се настрвила како стршлен на оса ... Twisted Evil
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by OSA on Пон Дек 01 2014, 20:05

king напиша:
OSA напиша:
dobar den ...dobro velish ,vratite tuka mu se otvoreni ,no dali nekoj mu kazal ...onie shto se podobri vo IT  tehnologijata treba da go povikaat preku drugite alatki  :fb ,tviter i slichni ....
Дали некој му кажал ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тој бе ја знае секоја глувчешка дупка ... и реална и виртуелана ....
... и ебаго нинџата ако некој треба негде за рака да го води!

... а што знам ..можеби некој кежман или трпко  се пуштени у извидница и блуднички посматраат од сенка ...

 а можда и m.a.r.i.n.a. - p.l.i.m. конечно го испоштувала па сега не ебе жива сила ...

едит ... дополнување ...

... туку прашај ја чучулига што мисли и колку е „воодушевена“ од него ... му се настрвила како стршлен на оса ... Twisted Evil
eh ,vikash ke go jade od "strvost "bez dzvakanje ...pa zatoa go nema JAVNO so nik i juzer ,ovde ?
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига on Пон Дек 01 2014, 20:08

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Пон Дек 01 2014, 20:11

Се си мислам дека се плаши од жени ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Пон Дек 01 2014, 20:24

Кој тоа се плаши од жени?Нинџата NCD?Па тој е магнет за жени.Ниедна не може да му одолее.

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Пон Дек 01 2014, 20:26

... не мислев на таков страв ....

... чоекот цели томови поезија ќе им напише .... ама кога треба нешто стварно... директ у очи ... тогаш ... цврц ...

... а жени ко жени ... не чекаат вечно ...
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by OSA on Пон Дек 01 2014, 20:54

king напиша:

... а жени ко жени ... не чекаат вечно ...
TOCHNO TAKA .....u pravo si ...
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by OSA on Пон Дек 01 2014, 20:57

zelbata e edno .moznosta e drugo ....
dvete ne se isto
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Пон Дек 01 2014, 21:14

king напиша:... не мислев на таков страв ....

... чоекот цели томови поезија ќе им напише .... ама кога треба нешто стварно... директ у очи ... тогаш ... цврц ...

... а жени ко жени ... не чекаат вечно ...

Џабе го опањкаваш Кингу.NCD е херојот на жените.Секоја посакува таков како него.А за тоа ,,директ у очи,, па не е NCD насилник.Тој е нежен кон жените.Вистински џентлмен. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Пон Дек 01 2014, 21:16

OSA напиша:
king напиша:

... а жени ко жени ... не чекаат вечно ...
TOCHNO TAKA .....u pravo si ...

Е, а јас чекам да ми кажеш како се снајде таму каде што те упатив.

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by OSA on Пон Дек 01 2014, 21:19

YAS напиша:
OSA напиша:
king напиша:

... а жени ко жени ... не чекаат вечно ...
TOCHNO TAKA .....u pravo si ...

Е, а јас чекам да ми кажеш како се снајде таму каде што те упатив.
eh ,nemoj taka naglas ,shto ubavo mi beshe dodeka shepoteshe .....sega ke ti kazam
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Вто Дек 02 2014, 00:12

YAS напиша:
king напиша:... не мислев на таков страв ....

... чоекот цели томови поезија ќе им напише .... ама кога треба нешто стварно... директ у очи ... тогаш ... цврц ...

... а жени ко жени ... не чекаат вечно ...

Џабе го опањкаваш Кингу.NCD е херојот на жените.Секоја посакува таков како него.А за тоа ,,директ у очи,, па не е NCD насилник.Тој е нежен кон жените.Вистински џентлмен. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Хе хе хе .... со кого ли правам муабет за жени ... Laughing Twisted Evil
... директ у очи ...насилник .... 
..кај ти само отиде умот ....

... ај да цртам ...
...џабе му и поезија и се ... кога нема смелост да го каже тоа што треба да се каже гледајки право во очи ...
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Вто Дек 02 2014, 00:35

NCD секогаш го кажувал тоа што го мисли.Ова твоето е само оговарање. Twisted Evil

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by OSA on Вто Дек 02 2014, 00:44

YAS напиша:NCD секогаш го кажувал тоа што го мисли.Ова твоето е само оговарање. Twisted Evil
izgleda epten tivko sum shepnala pod prozorot ,pa ne si me slushnal ....
ova namerno go ogovaraat N.C.D.,za da go isprovociraat da se pojavi od negde .....mene na taka mi stoi .....
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by kiBik on Вто Дек 02 2014, 07:49

@ King & Osa
Fala na dobredojdeto!

A inaku, N. C. D. nema da go zakachate! On e pich! Twisted Evil YAS isto go znae toa.
avatar
kiBik

Posts : 4
Join date : 2014-12-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Вто Дек 02 2014, 11:01

Н.Ц.Д. ...  што се однесува до нетот е мртов лик, непостои чим нигде го нема ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Вто Дек 02 2014, 11:13

N.C.D. е легенда. Легендите не умираат...  

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Вто Дек 02 2014, 11:46

Eбаго легендата ..кога ни на нетов не остана трага од него ....

...ах владимир и лидија ... што му напрајвте на чоекот ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Вто Дек 02 2014, 13:04

Празни оговарања Кингу.Дури и бугарите го почитуваат и ценат легендарниот N.C.D. Залудни ти се обидите да да ја потемниш неговата слава...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king on Вто Дек 02 2014, 16:07

Мислиш неговите две-три бугарски yas

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Дек 02 2014, 17:33

fitilot gori....
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Вто Дек 02 2014, 17:39

Навистина го мразиш N.C.D. нели.Зошто? Затоа што беше ѕвезда на Воденица?Омилениот лик кого сите го сакаа?Затоа што знаеше да го анимира форумот?Жалам Кингу но ти си далеку од вредноста на еден N.C.D.Можеш само да продолжиш да му завидуваш,и се разбира да му плукнеш под пенџере...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Дек 02 2014, 17:43

fitilot gori....
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL on Вто Дек 02 2014, 17:56

YAS напиша:Навистина го мразиш N.C.D. нели.Зошто? Затоа што беше ѕвезда на Воденица?Омилениот лик кого сите го сакаа?Затоа што знаеше да го анимира форумот?Жалам Кингу но ти си далеку од вредноста на еден N.C.D.Можеш само да продолжиш да му завидуваш,и се разбира да му плукнеш под пенџере...

ne sum napisal nisto tendenciozno nitu sum spomnal neprisuten lik so se nik odkako vlegov ovde.
zatoa nema ni sega da spomnuvam. duri ni ovie greoti od istocniot sosed ne gi ni spomenuvam.

..
 nema da komentiram nisto za zalniot karakter -maskota na uste pomizerniot forum Vodenica, koj animiral I oddrzuval , (ne znam sto..)
   samo sakam da kazam deka ovoj forum (,mnogu ranliv i nebezbeden,) dobro e postaven a moderatorot nema rabota samo zatoa sto gledam deka po-frekventnite  clenovi se dovolno samosvesni koga ke dojdat do granicite na tolerancijata,  nikoj na nikogo ne mu zema za zlo, nitu ima potreba da navreduva ili, "pluka pod prozori"..

toa e moj vpecatok, i e subjektiven. ne mora da znaci deka i drugi go delat...
poentata e:


ako likot so nik King  treba da mu zaviduva na "ona" , togas mnogu raboti na ovaa planeta se pogresno postaveni, a logikata mozeme da ja zakacime na zakacalka...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by YAS on Вто Дек 02 2014, 18:07

Не можеше да издржиш Воне???

ПС. Буквата Н не е напишана по грешка...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот