НОВА СОЦИЈЛДЕМОКРАТСКА

Go down

НОВА СОЦИЈЛДЕМОКРАТСКА

Пишување by Admin on Чет Јан 24 2013, 22:24

Бучковски јет катастрофа, но Бранко јет уште поголема.Се зависи колку бргу може да направи партија, дури и со големата помош која ќе ја добие .
Ако Бранко продолжи каде тргнал, тогаш Бучко, ако ја почне работата утре посабајле го гледаме на локалните, кои Бранко ги бојкотира за да се изненади кој се ќе го остави на цедило.
Во Македонија кој не сватил дека се избира помалото зло од двете...губи.
avatar
Admin
Admin

Posts : 139
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот