Серии, стари и нови

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL on Вто Јан 06 2015, 19:43

.nisto..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL on Вто Јан 06 2015, 19:45

2:0
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига on Вто Јан 06 2015, 19:46

Оти бе брат ми водиш евиденција м?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL on Вто Јан 06 2015, 19:52

ne ti e denot?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига on Вто Јан 06 2015, 19:56

Не, бе...

јас не сум во натпревар филм.

Ич.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 11:19

Излезе новата сезона на 

Helix

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 15:06

koj ne gleal... Laughing Laughing Laughing
predlog. SNL:
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Пон Јан 26 2015, 13:11

Стрела....
после паузата .... прободувањете скроз наскроз на Оливер и неговото фрлање у провалија ....
... ене го жив .....

.... кај смее да умре ... ќе треба серијата да ја завршат ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига on Пон Јан 26 2015, 20:02

Хахахахахаааа

Impractical Jokers

Laughing Laughing Laughing

будали!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 18:05

Една од најдобрите (по мој вкус)

Boston Legal

"Дени Крејн!!!" Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига on Вто Мар 03 2015, 11:39

Излезе на 27ми третата сезона на

House of Cards

ептен ја препорачувам серијата.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Вто Мар 03 2015, 12:23

Ја гледа ли некој новата серија?

12 мајмуни

...основа е истоимениот филм со Брус Вилис од 90-те ...  ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by чучулига on Нед Мар 08 2015, 15:33

На History каналот

Mantracker 

Супер за тепање време.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by хан Ацо on Вто Мар 10 2015, 17:43

king напиша:Ја гледа ли некој новата серија?

12 мајмуни

...основа е истоимениот филм со Брус Вилис од 90-те ...  ..
Ги имам гледано првите три-четри епизоди.Слаба работа,трошенье на време залудно.
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by Laba on Сре Мар 11 2015, 10:29

link za novi serii
http://allnewepisodes.com/
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Чет Мар 26 2015, 09:49

Нова серија

Eye Candy

... нешто хакери ова она ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Сре Апр 08 2015, 13:27

Почна втората сезона на Сејлем, Salem, според првата епизода не очекува возбудливо, крваво и напнато продолжение ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by хан Ацо on Сре Апр 15 2015, 17:28

Почна новата пета сезона на Game of thrones,првите четри епизоди ги има векье на Замунда.
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Сре Апр 15 2015, 22:50

А бе ... кој симнува веќе торенти ... кога веќе се има онлајн за гледање....

А ..ааааа ќе заборавев ... има и нова серија, уште еден суперхерој од стрип продукцијата на МАРВЕЛ КОМИКСDaredevil
_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Нед Апр 19 2015, 21:23

Уште една нова серија


The Messengers _________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Сре Апр 22 2015, 20:03

Game of Trones ... еве веќе 4 нови епизоди ...
...некако мирно почнаа, се само некои муабети, слабо акција ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by concrete on Сре Апр 22 2015, 20:12

кај може да се симнат за гледање???
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Сре Апр 22 2015, 20:16


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by concrete on Сре Апр 22 2015, 20:22

како влегов сите аларми за вируси засвиреа кај мене.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by king on Сре Апр 22 2015, 20:24

Нема бе вируси ... поп-уп реклами се ...
...изблокирај тоа рекламите ..и никогаш веќе нема да ти сметаат ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Серии, стари и нови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот