СДСМ ќе се разбуди наесен

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 25 2015, 23:54

То поќе за рагбито личи... американците во споредба со рагбистите ко балерини се Laughing

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by VOL on Пон Јан 26 2015, 00:02

ajde de.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by gestapo on Чет Јан 29 2015, 16:53

Proektilot na zajko

http://coub.com/view/13q49

gestapo

Posts : 174
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 03:12

gestapo напиша:Proektilot na zajko

http://coub.com/view/13q49
lol! lol!

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 23:34

Некој деновиве овде ја спомна шекерната ...
.. стварно ..кај се изгуби таа .... нигде ја нема сега кога шилежето води рововска борба ...
..го оставија чоекот сам ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by concrete on Саб Јан 31 2015, 00:02

king напиша:Некој деновиве овде ја спомна шекерната ...
.. стварно ..кај се изгуби таа .... нигде ја нема сега кога шилежето води рововска борба ...
..го оставија чоекот сам ...
..да не решила да го послуша Грујо....и да го израдуе Светиот ГГ Стефан Wink

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот